شقق ريسيل في محافظة الجيزة, صفحة 57

1,613 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٥٨٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين سعر لقطة لوكيشن مميز استلام فوري جرين 6

    Abrag 2 logo image

    جرين 6, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣٧٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٦٦٬٥٤٩ جنيه

    شقة فندقية أرضي غرفة نوم واحدة في Twilight New Giz

    Homescout logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠١ متر مربع

    ١٤٤٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس 80م دجلة بالمز اكتوبر الجديدة

    MRG Real Estate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا اقل سعر بمقدم2M وقسط ع 9س بريم فيو

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كيان \ ريسيل \تموذج C\ارضى بجاردن \ استلام فورى

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن استلام فوري موقع مميز في VYE سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٥٠٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠١٧٬٦٦٩ جنيه

    شقة فندقية مكونة من غرفتي نوم في Twilight New Giza

    Homescout logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٦٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في ZED West

    Home Select for real estate logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٨٤٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للسكن أو الاستثمار في O West شقه مميزه

    property hills Elite logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 210م متشطيب -استلام فوري - اطلالة مفتوحة

    Emtdad Real Estate logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا اقل سعر بمقدم2M وقسط ع 9س بريم فيو

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210 م تشطيب كامل تطل علي حديقة واسعة

    New Avenue Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب كامل استلام 2026 ZED Zayed - ابراج

    Abrag 2 logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٦٠٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 105م فى ويست ريدج | فيو بحيرة وحديقة

    New Avenue Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ١٠٧٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا اقل سعر بمقدم2M وقسط ع 9س بريم فيو

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة ريسيل متشطبة جاهزة في قلب زايد للبيع

    Property Hills Star logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦١٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كيان \ شقة 135م\نموذجB \ارضى بجاردن \فيو لاند سكيب

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا اقل سعر بمقدم2M وقسط ع 9س بريم فيو

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا اقل سعر بمقدم2M وقسط ع 9س بريم فيو

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريسيل مميز في قلب زايد متشطب بالتكيفات

    Property Hills Star logo image

استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر شقة في الكلوب بارك سايد فيو

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٢٧٧٬١٢٠ جنيه

    ريسيل | أقل مقدم وأقل توتال في مرحلة بارك فيو

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بلوكيشن مميز متشطب في vye سوديك موقع مميز رسيل

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 167م ارضي بحديقة بسعر لقطة كمبوند جرين 6

    Abrag 2 logo image

    جرين 6, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 179 م بحديقتين 211 م إستلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٧٢٬٦٢٥ جنيه/متر مربع