شقق ريسيل في محافظة القاهرة, صفحة 89

4,111 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو بانورامي وتجهيزات كاملة في كمبوندتاج سيتي

    Next Door Consultancy logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٠٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في فورتين جولف 218 متر مربع

    متصدر

    VERKKINS logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١١٠٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه الترا سوبر لوكس جاهزة للسكن

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة ارضي ٣ غرف سوديك فيليت (في ريسيدنس)

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك استلام فوري في الأندلس

    Catchers investment logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٥٩٬٠٩٨ جنيه

    استوديو 81م للبيع في Sarai بالتقسيط على 12 سنة

    The Map Investments logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨١ متر مربع

    ٦٢٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة مفتوحة على حدائق في كابيتال جاردنز

    Next Door Consultancy logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "استلام فوري" بتشطيب كامل في كمبوند سراي

    Next Door Consultancy logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤١٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن متشطبة موقع مميز داخل باتيو اورو

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م للبيع شامل الجراج و النادي - ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع ريسيل استلام فوري - بالم هيلز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٨٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واجهة بحري بتسهيلات في السداد في هايد بارك

    Next Door Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٦٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب خاص-ريسيل ماونتن فيو اي سيتي open view

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٨٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه 191 متر للبيع في هايد بارك بمقدم : 8,850,000

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٤٦٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 200متر بأميز و ارقى موقع بوول فيو

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بفيو مفتوح في تاج سلطان للبيع

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٥٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك فيو حمام سباحة أ

    Capital Lords Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٥٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب بالتكيفات بمقدم : 5,334,660

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٢٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٥٩٧٬٨٣٥ جنيه

    شقه بموقع مميز 125 متر بمقدم : 3,040,000 للبيع

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه ريسيل بسعر لقطه في لافيستا

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٦٠٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز علي لاندسكيب بحديقه : 100متر

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٣ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل تشمل النادي+ الجراج/ ماونتن فيو اي سيتي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأفضل سعر ف زد أيست ف التجمع - غرفتين -متشطب

    Remax The Address logo image

2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 140م تشطيب كامل-lakeview resdince

    4C Real Estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب راقي للبيع شقة بأميز و ارقى موقع فيو مميز

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ١٠٤٬٧٤٨ جنيه/متر مربع