شقق ريسيل في محافظة القاهرة, صفحة 86

4,111 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطبه بالتكيفات والمطبخ من المالك

    Selection Code logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة+جاردن بالتكييفات والمطبخ للبيع ريسيل - لافيستا

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٩٤٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 120م ريسيل بجادن 120م, بفيو بحيرة مباشر

    Property Misr logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٩٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل3غرف+ناني شاملة الجراج والنادي-ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٣٠٢٬٥٨٢ جنيه

    شقه بموقع مميز جدا 180 متر في يلو ريزيدنس

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٣٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بأقل سعر في السوق بحري

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ريسيل دور تالت ف الباتيو اورو-فيو مميز

    ERE Investments logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند آريا استلام فوري مستقبل سيتي الأهلي

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند أريا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٣٠٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومبوند ريجينتس بارك \ التجمع الخامس

    Fortune Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٣٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك متشطبه فوري في فيلدج جيت

    Catchers investment logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر استلام فوري بحري بموقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة194م بالقرب من ميفيدا باميز موقع بالاندلس

    Fam Egypt logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ١٩٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة ىالتكيفات بفيو كلوب هاوس

    views investment logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧١٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٤٧٨٬٢٧٤ جنيه

    شقه بموقع مميز جدا بجوار حديقه العائله 127 متر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقه 190م تشطيب كامل -90 افينيو view pool

    4C Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بربع سعرها داخل فيلات البنفسج لسرعه البيع.

    متصدر

    Held Real Estate logo image

    البنفسج 9, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة استلام فوري باسانسير بتسهيلات في السداد

    KMG Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٢٤٬٢٢٠ جنيه

    شقة 110م اي سيتي – فيو لاندسكيب – تسليم 2027

    La Costa For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٦٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٩٩٥ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند المقصد استلام فوري متشطب

    La Costa For Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٤٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 150متر بتاج سلطان استلام فوري

    views investment logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 141 بسعر لقطة فيو بحري مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م 3غرف ماستر بسعر اقل من الماركت

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة شقة استلام فوري باقل سعر فالسوق

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة استلام فوري للبيع في ماونتن فيو

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة غرفتين بتشطيب الترا سوبر لوكس

    views investment logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع