شقق ريسيل في محافظة القاهرة, صفحة 60

4,107 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة استثمارية نادرة في بريفادو مدينتي 65م ع بحيره

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٧٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بجاردن 185م للبيع ريسيل - ذا سكوير صبور

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة 165 م شقة ريسيل من المالك ( فوري+متشطبة)

    Catchers investment logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ريسيل باقساط لوكيشن مميز - ادريس ايست

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالعفش في كمبوند ليك فيو ريزيدنس

    views investment logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٠٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل تكملة اقساط غرفتين و ناني في كمبوند سودي

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل من المالك ( فوري ) في ليك فيو 2

    متصدر

    Catchers investment logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٤٣١٬٠١٣ جنيه

    ستوديو ريسيل للبيع متشطبه بالتكيفات بفيو مميز

    IRTKAZ logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٢٢٢٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نصف تشطيب للبيع ريسيل - ذا سكوير صبور

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٨٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجانب AUC ريسيل في سوديك ايستاون

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك متشطبه فورى في هايد بارك

    Catchers investment logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس سمارت هوم للبيع ريسيل سراي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٣٣٬٦٥٠ جنيه

    ريسيل شقة غرفة في هايدبارك التجمع تكملة اقساط

    Allocate Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٩٥٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه بجوار مدينتي دبل فيو ريسيل بأقل سعر

    متصدر

    Remax The Address logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة ريسيل بفيو حمام سباحه ولاندسكيب

    IRTKAZ logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع تشطيب الترا سوبر لوكس استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٧٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر ريسيل بالتقسيط برايم لوكيشن بأميز موقع

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٨٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بأقل سعر ف سراي امام مدينتي -ريسيل

    متصدر

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه ريسيل باقل سعر في هايد بارك open view

    4C Real Estate logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٨٢٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة ٣ غرف ارضي بجاردن مفروشة سوديك ايستاون

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل لقطة باقل من سعر الشركه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة فوري ريسيل 3غرف+جاردن 70م بمنطقة الفيلات

    Summit Real Estate logo image

    ستاو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اوفر في 90 افينيو شقه 165م ريسيل open view

    4C Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 202م استلام فوري بموقع مميز جدا (لفترة محدوده)

    Bright logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣١٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن استلام فوري لوكيشن مميز - الباتيو اورو

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع