شقق ريسيل في محافظة القاهرة, صفحة 59

4,107 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز كورنر بمساحة كبيرة ف بالم هيلز

    Gate real estate marketing logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٤٧٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن 3غرف في كمبوند سوديك ايست للبيع

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٨٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة في كمبوند سوديك ايست غرفتين

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٥٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 206م استلام فوري بموقع مميز جدا (لفترة محدوده)

    Bright logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣٢٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند سوديك ايست شقة بحري ريسيل استلام فوري

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٩٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز للغاية فيو مفتوح علي لاجون

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف فيو مميز استلام فوري ف ديستريكت 5 التجمع

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر شقة 192م استلام فوري بفيو مميز موقع مميز

    Bright logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٧٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بتكمله اقساط شقه ريسيل بالفرش-المراسم open view

    4C Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٢ متر مربع

    ٧١٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٣٧٬٠٠٠ جنيه

    بأرخص سعر شقة 191م بفيو ع جاردن بأقل سعرفي الماركت

    Bright logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٦٢٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لايقارن شقة 113م استلام فوري بفيوع اللاندسكيب

    Bright logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٧٨٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 125م غرفتين مفروشه بالكامل+ التكييفات

    INVEST PRO logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر جاردن فيو استلام فورى من تطوير مصر

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 115m غرفتين كامله التشطيب ( بسعر مميز)

    INVEST PRO logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز شقة 3غرف ريسيل في كمبوند سوديك ايست

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 118م بفيو مميز ع اللاندسكيب-هايدبارك

    Bright logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٨ متر مربع

    ٤٥٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل في سوديك ايست شقة استلام فوري 3 غرف

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ريسيل بالتقسيط برايم لوكيشن لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٣٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقل سعر 210م في بلوم برايم لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع سعر أقل من الشركة شقة 162م فوري التجمع

    Aqar Misr logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطبب شقة بجاردن بحري في سوديك ايست ريسيل فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 185م متشطبه استلام فوري فيو مميز الان

    Bright logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 175م 3 غرف كامله التشطيب في وان قطاميه

    INVEST PRO logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ريسيل بأقل سعر في الماركت موقع مميز

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري للبيع استلام فوري في كمبوند ديستريكت فايف

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٨٬١٥٢ جنيه/متر مربع