شقق ريسيل في محافظة القاهرة, صفحة 51

4,107 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٦٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اورورا 180 متر مربع في اب تاون كايرو

    VERKKINS logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٩٠٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٨٠٦٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين شقة متشطبة ريسيل في موقع مميز بسوديك ايست

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٨٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٦٠ متر تشطيب كامل - موقع متميز - تسليم ٦شهور

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في لوكيشن مميز بحري ريسيل في سوديك ايست

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٢٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف ريسيل فيو لاندسكيب في سوديك ايستاون

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع اول سكن ف الكلوب بارك متشطب بالكامل

    Gate real estate marketing logo image

    حديقة النادي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برووف ريسيل فى بافاريا تكملة أقساط بسعر مميز

    INVEST PRO logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن غرفتين اقل من ماركت في سوديك ايست ريسيل

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في التو تشطيب سوبر لوكس دور ارضي بجاردن

    VERKKINS logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز في سوديك ايست شقة 3غرف ريسيل فوري

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٣٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شقة 179متر باميز موقع تشطيب راقي

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٨٨٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه | واتر فيتشرد فيو | سعر لن يكرر

    Merak Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٠٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٣٨٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فيو لاندسكيب كبيرة ريسيل في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٥٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف علي فيو رائع | جاهزه للسكن بالتقسيط

    Merak Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز شقة ريسيل| فوري | متشطية في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠١٤٬٩٦٥ جنيه

    ريسيل | أقل سعر شقة 3 غرف فيو داخلي للبيع ف الريفر

    Gate real estate marketing logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيليت سوديك شقة متشطبة ريسيل (V Residence )

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٩٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف في فيليت سوديك ( سكي كوندوس ) 3 غرف

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣ غرف متشطبه بالكامل - تسليم ٦ شهور بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوكيشن مميز, دقيقه من نادي بلاتنيوم

    Fam Egypt logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب بسوديك شقة ريسيل استلام فوري في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٨٠٦٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين شقة متشطبة ريسيل في موقع مميز بسوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٨٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 197متر تشطيب راقي بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٨٦٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه متشطبه بالكامل - جاهزه للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك متشطبه بالكامل خلال ٦ شهور بمقدم ١،٦

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع