شقق ريسيل في محافظة القاهرة, صفحة 142

4,111 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف+غرف مربيه في هايد بارك |استلام فوري

    Merak Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٥٨٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين ريسيل بكمبوند دجله تاورز

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٢٢٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه بتكيفات للبيع في فيليت سوديك

    ERE Investments logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين ريسيل بكمبوند دجله تاورز

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٢٤٬٧٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل شقة متشطبة على فيو ريسيل فيليت سوديك اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣١٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف ريسيل بأرخص سعر حاليا مع تشطيب كامل

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في قطامية جيت علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٢١٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفه للبيع في قطامية جيت علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم 5% وبالقسط علي 8 سنوات

    Creative Real Estate logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٥٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر في الماركت متشطبة ريسيل فوري على فيو

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٦٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل - ايستاون - استلام فوري

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين ريسيل بكمبوند دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٦٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين ريسيل بكمبوند دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ريسيل شقه متشطبه بتكيفات للبيع-فيليت سوديك

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في قطامية جيت علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢١٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين ريسيل بكمبوند دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف ريسيل بكمبوند دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في قطامية جيت علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في قطامية جيت علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في قطامية جيت علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٢٢٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع