شقق ريسيل في محافظة القاهرة, صفحة 111

4,111 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 198 متر 3 غرف متشطبة بالكامل جاهزة للمعاينة

    CBE New Homes logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٩٥٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل فى افضل موقع بفيو مميز جدا استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٩٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مودرن ارضي حديقة 250م | كمبوند ديستركت 5

    One Plus Consultants logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 250م ريسيل في بالم هيلز تكمله اقساط

    Merak Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 260 متر 4غرف باطلالة مميزة جاهزة للمعاينة فورا

    CBE New Homes logo image

4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقة 135م في ماونتن فيو آي سيتي اقل سعر

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 169م ارضي استلام فوري ريسيل في المقصد

    The Map Investments logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٣٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين مفروشة للبيع جديدة كليا ف ايستاون

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩١٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه واجهه فى ريحانه افينيو امام نادي وادي دجله

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 160 متر تشطيب كامل في ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 92 متر ماستر بيدروم+ صاله + حمام ضيوف+ جاردن70

    Waystar Investment logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٥٢٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع 67م بنوشن – جولدن سكوير

    Good Deals logo image

    نوشن القاهرة الجديدة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٤٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقه ريسيل في موقع مميز-باتيو اورو

    IRTKAZ logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بـ District 5 استلام فوري بدون اقساط كاش

    One Plus Consultants logo image

2

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٦٣٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 168م ريسيل بالسعر القديم استلام فوري في المقصد

    The Map Investments logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف دور اول استلام فوري اقساط حتى 2033

    The Map Investments logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٩٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةريسيل متشطبة مع حسن علام-علي اللاجون مباشرة

    IRTKAZ logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٧٤٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في سوان ليك ريزيدنس بسعر مميز , شقة غرفتين

    RE/MAX Al Mohager logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٦٢٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 216 متر متشطبة بالكامل بفيو مميز للبيع في CFC

    CBE New Homes logo image

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 140 متر في كايرو فيستيفال بسعر مميز

    CBE New Homes logo image

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بحديقة جاهزللاستلام بسعر لقطه كمبوند لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة بالمطبخ فيولاندسكيب استلام فوري

    Summit Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٥٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غرف ريسيل في سراي تكمله اقساط بسعر مغري

    Merak Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة+جاردن 80 متر بموقع مميز في كايرو فيستيفال سيتي

    CBE New Homes logo image

2

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٤٩ متر بمقدم ٣٤٨ الف

    Pharos Real Estate logo image

    دى جويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٦٬٩٧٩ جنيه/متر مربع