عقارات للبيع في ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد بـ 4 مليون جنيه, صفحة 4

88 عقارات أخرى
  • 16

    فيلا

    ٢٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع2.420.000 اوكاش38.740.00

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١١٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه في ذا استيتس في زايد مقدم 3

    Oaks Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ١١٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك158 م جاهزه حالا بموقع مميز جدا و اقساط علي 4س

    property hills Elite logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٥٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع2.420.000 اوكاش38.740.00

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١١٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا فاخرة مقدم 1.400.000 سعر كاش17مليون

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا320م فورى سعر كاش34مليون-قسط ربع سنوى مليون

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة151م في Sodic تشطيب كامل

    property hills Elite logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٢١٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٬٦٧٢٬٨٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة 283م متشطبة بالكامل بحمام سباحه

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ١٢٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ب استيتس من سوديك 353م اقل سعر

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ١١٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى الشيخ زايد مليون ونص قسط ربع سنوى

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٤٨٦ متر مربع

    ٣٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فاخرة فالشيخ زايد من سوديك بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٧٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 143م سوبرلوكس استلام فورى ف زايد+ قسط

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ١٣٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 150م 3 غرف لقطة سوبر لوكس قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع