عقارات للبيع في ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد بـ 4 مليون جنيه, صفحة 3

88 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 112 متر مع سوديك قسط 7 سنين بدون فوائد

    property hills Elite logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه للسكن فورى565م بسوديك جنب بيفرلى_قسط8س.

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ٦٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 265م متشطبة مقدم 1.5M توتال 18 مليون، ١٠ سنين

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 198م+جاردن للبيع في سوديك ذا استيتس الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري من سوديك 28 مليون بالتقسيط ع9سنين

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة في كمبوند VYE بمساحه 108 متر- تقسيط

    property hills Elite logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٧٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 320م من سوديك بسعر 48 مليون بالتقسيط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 353m مستقلة للبيع في أرقى كمبوندات زايد-سوديك

    Inn Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٣ متر مربع

    ٩٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن 177متر في سوديك علي 10 سنوات

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٢٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا فى ذا استيتس سوديك بقلب الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣١٤ متر مربع

    ١٢٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن 177متر في سوديك علي 10 سنوات

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٢٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري في سوديك بالقرب من بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٨ متر مربع

    ٩٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 ادوار فورى 1.4مليون قسط كورتر-49م توتال

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٤١٥ متر مربع

    ٣٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك158 م جاهزه حالا بموقع مميز جدا و اقساط علي 4س

    property hills Elite logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٥٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 127متر للبيع في Estates Residence – SODIC

    Egypt Best Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٦٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقه فورى متشطبه ف سوديك 18,700,000 قسط 8سنين

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 353m مستقلة للبيع في أرقى كمبوندات زايد-سوديك

    Inn Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٣ متر مربع

    ٩٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بقرب المطار الجديد بسعر مميز و ب قسط ل 10 سنين

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٧٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة للبيع بكمبوند من سوديك قرب اركان

    Property Hills Star logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري من سوديك 28 مليون بالتقسيط ع9سنين

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه للبيع 400م فى سوديك بمقدم2.4Mوقسط10سنين

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مقدم 5% بالتقسيط ع10سنين40,000,000 بدون فوائد

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٨ متر مربع

    ٦٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٬٦٣٥٬٨٩٢ جنيه

    استلم فورا فيلا 565م من سوديك-5مليون مقدم او كاش52

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٥٦٥ متر مربع

    ٦٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 353m مستقلة للبيع في أرقى كمبوندات زايد-سوديك

    Inn Properties logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٣ متر مربع

    ٩٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ب استيتس من سوديك 353م اقل سعر

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ١١٬٣٣١ جنيه/متر مربع