عقارات للبيع في ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد بـ 2 مليون جنيه, صفحة 2

44 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 265م متشطبة مقدم 1.5M توتال 18 مليون، ١٠ سنين

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 198م+جاردن للبيع في سوديك ذا استيتس الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري من سوديك 28 مليون بالتقسيط ع9سنين

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة في كمبوند VYE بمساحه 108 متر- تقسيط

    property hills Elite logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٧٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 320م من سوديك بسعر 48 مليون بالتقسيط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري في سوديك بالقرب من بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٨ متر مربع

    ٩٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 ادوار فورى 1.4مليون قسط كورتر-49م توتال

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٤١٥ متر مربع

    ٣٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقه فورى متشطبه ف سوديك 18,700,000 قسط 8سنين

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري من سوديك 28 مليون بالتقسيط ع9سنين

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه للبيع 400م فى سوديك بمقدم2.4Mوقسط10سنين

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مقدم 5% بالتقسيط ع10سنين40,000,000 بدون فوائد

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٨ متر مربع

    ٦٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع2.420.000 اوكاش38.740.00

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١١٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا مودرن ادفع2.420.000 اوكاش38.740.00

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١١٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيلا فاخرة مقدم 1.400.000 سعر كاش17مليون

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا320م فورى سعر كاش34مليون-قسط ربع سنوى مليون

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى الشيخ زايد مليون ونص قسط ربع سنوى

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٤٨٦ متر مربع

    ٣٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا فاخرة فالشيخ زايد من سوديك بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٧٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 143م سوبرلوكس استلام فورى ف زايد+ قسط

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ١٣٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 150م 3 غرف لقطة سوبر لوكس قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

1