عقارات للبيع في الشيخ زايد بـ 2 مليون جنيه, صفحة 31

2,632 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ف الكارما كاي الشيخ زايد بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة 130م في موقع مميز بمقدم 2.5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري ف 6 ويست سوديك لشيخ زايد مقدم 2 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١٢٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس285م بموقع مميز امام إعمار- 8 سنوات

    Inn Properties logo image

    VAHA من شركة الكرمة للتطوير العقاري, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٨٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري ف 6 ويست سوديك لشيخ زايد مقدم 2 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١٢٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة 153م في موقع مميز بمقدم 2.5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٦٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة 153م في موقع مميز بمقدم 2.5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٦٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس225م 4 غرف +تراس135م سوبرلوكس او كاش13.200م

    Property Hills... logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس225م 4 غرف +تراس135م سوبرلوكس او كاش13.200م

    Property Hills... logo image

    يو وان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس225م 4 غرف +تراس135م سوبرلوكس او كاش13.200م

    Property Hills... logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس225م 4 غرف +تراس135م سوبرلوكس او كاش13.200م

    Property Hills... logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس225م 4 غرف +تراس135م سوبرلوكس او كاش13.200م

    Property Hills... logo image

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الحى الاول فى الشيخ زايد مساحه 97 متر

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٢٤٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مستقلة 279م في موقع مميز بمقدم 2م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بارك فالي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٩ متر مربع

    ٧٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر توين هاوس 230متر فوري في سوديك علي 10 سنوات

    متصدر

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطبه للبيع في سولانا ويست شيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة 130م في موقع مميز بمقدم 2.5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في سوديك أمام مطار سفنكس الجديد

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 158م في أفضل موقع بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٢٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 158م في أفضل موقع بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٢٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 310م استلام فوري تقسيط بمقدم 1.9م او 29م كاش

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٦٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن متشطبة استلام فوري ف كيان مقدم1,5مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 300 متر في موقع مميز بمقدم 3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 300 متر في موقع مميز بمقدم 3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ف باتيو الزهراء بمقدم 2,5 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١١٬٦٨٢ جنيه/متر مربع