عقارات للبيع في الشيخ زايد بـ 2 مليون جنيه, صفحة 16

2,621 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري متشطبة في كيان اكتوبر

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في جنة زايد4 للبيع بسعر لقطة جاهزة على المفتاح

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى الحى الثالث عشر الشيخ زايد مساحه 97

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٢٠٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشيخ زايد الحي الاول المجاورة الخامس

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ٩٨ متر مربع

    ١٩٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع في الحي ال13 الشيخ زايد

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٢١٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع الحي 16 في بدر الدين

    Smart-Homes Real Estate logo image

    الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 340م فوري بسعر كاش 27مليون او مقدم 2 مليون

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف ب سوديك نيو زايد بالقسط علي 10 سنوات !

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف ب سوديك نيو زايد بالقسط علي 10 سنوات !

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف ب سوديك نيو زايد بالقسط علي 10 سنوات !

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور بسعر لقطه 11,730,000و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 3, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور بسعر لقطه 11,730,000و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور بسعر لقطه 11,730,000و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور بسعر لقطه 11,730,000و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على وصلة دهشور بسعر لقطه 11,730,000و متاح قسط

    Property Hills... logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٥٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الوان 6 غرف امام مطار سفنكس بسعر مميز

    Crown Stone Realty logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن - تشطيب كامل - فاي سوديك

    متصدر

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام قريب بفيو لاندسكيب فى تيراس بجوار أركان

    Property  Hills. logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري في نايا أمام مطار سفنكس

    Property  Hills. logo image

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة 186 متر و بالتقسيط على 7 سنين فى زايد

    property hills Elite logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجنينة 186 متر و بالتقسيط على 7 سنين فى زايد

    property hills Elite logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار ف حياتك باقوي اوفر لشقة فقلب زايد

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار ف حياتك باقوي اوفر لشقة فقلب زايد

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار ف حياتك باقوي اوفر لشقة فقلب زايد

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك للاستثمار ف حياتك باقوي اوفر لشقة فقلب زايد

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع