عقارات للبيع في حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر بـ 2 مليون جنيه, صفحة 6

141 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 قطعة 810 الدور التالت مساحة 155م

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3 قطعه 719

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حدائق اكتوبر مسلسل 3 قطعة 810

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 قطعة 810 مساحة الشقة 155م

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 قطعة 810 مساحة الشقة 155م دور تالت

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م استلام فوري وتقسيط ع10س ومقدم 1.9Mف ش زويل

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 151م 3غرف +حديقة 129م قرب مول مصر +قسط

    Property Hills... logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ١٣٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتاهوس لقطة120م+35م تراس اوبن اير في شارع النوادي

    M.H. Group logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات في شارع النوادي ارقي موقع في حدائق اكتوبر

    M.H. Group logo image

    السياحية 1, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بدجله جاردنز دور اول الترا سوبر لوكس بالمطبخ

    Miami Life Real Estate logo image

    دجلة جاردنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس و متكرر منطقة المسلسلات حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    بداية, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة سوبر لوكس الحي الاسباني حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    الحي الاسباني, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بجاردن كمبوند بيكنيك بارك حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    بيكنيك بارك, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة الترا سوبر لوكس اليكو ستي حدائق أكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    قرطبة, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةارضي بجاردن110م وجنينة40م حدائق اكتوبر كومباوند

    My Home logo image

    بيت المصرية, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوند جرين تاون فى حدائق اكتوبر من المالك مباشرة

    الروضة logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع