عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 5 مليون جنيه, صفحة 85

3,962 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٩٬٧٨٢٬٥٠٠ جنيه

    شاليه بيع في d bay جاهز للاستلام

    The Polygon logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٩٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3 غرف متشطب ومفروش استلام فوري ب كريت

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع امام البحر في وادي يام راس الحكمة

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٤٧ متر مربع

    ١٠٤٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٧٩٥٬٥١٢ جنيه

    شاليه للبيع في راملة باقساط مريحة

    The Polygon logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ١٥١٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٨٩٧٬٩٢٥ جنيه

    توين هاوس للبيع | أزها الساحل الشمالي – كانيس

    Flag square Real Estate logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٨٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٤٥٢٬٩٩١ جنيه

    بيع شقق 1 غرفة، 2 غرفة، و3 غرف بأقل سعر في السوق

    متصدر

    Homescout logo image

    سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧١ متر مربع

    ٢٠٣٬٥٦٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5% مقدم مدن الامارات تطرح شاليهات متشطبه علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٥٬٤٤٣٬٥٢٣ جنيه

    شاليه هورايزون زاوية | ٢٠٢م² | إطلالة لاجون مميزة

    متصدر

    Homescout logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٧٥٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدن الامارات تطرح شاليهات متشطبه عالبحر 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٤٤٦٬٢٢١ جنيه

    شاليه بروف في جايا راس الحكمة على لاجون بأقل مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٤٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 27

    شاليه

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري متشطب بالكامل الترا سوبر لوكس

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط على 10سنوات توين هاوس 4 غرف مباشرة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز جدا_شالبه ارضى بحديقه للبيع

    Homy Real Estate logo image

    سعادة, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٩٬٤٥٣٬٤٢٤ جنيه

    شاليه غرفتين رملة | ١٣١م² | موقع مميز قرب القرية

    متصدر

    Homescout logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ١٤٨٬٤٩٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ريسيل مطلة علي الجولف هاسيندا باي

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٨٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بفيو علي اللاجون والابراج في Mazarine

    Code For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٦٧٢ متر مربع

    ٩٩٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين لقطة متشطب ,لافيستا للبيع علي اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الآن مع مدن الاماراتية قسط على 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٩٬٥٨١٬٩٩٦ جنيه

    بنتهاوس ٣ غرف رملة | ١٧٤م² | موقع مميز قرب القرية

    متصدر

    Homescout logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ١٧٠٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٤٣٬٥٥٥٬٠٢٨ جنيه

    تاون هاوس مكون من 4 غرف نوم

    متصدر

    Homescout logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٩٧٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 324الف فقط امتلك شاليهك متشطب مع هايد بارك

    IRTKAZ logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كامل التجهيز إطلاله بحر و لاجون بتقسيط مرن!!

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 70م متشطب بالكامل استلام قريب في سيشل الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين للبيع في راس الحكمة علي البحر ,سي شيل

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم امتلك شاليه 3غرف متشطب في راس الحكمه

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع