عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 5 مليون جنيه, صفحة 83

3,962 عقارات أخرى
  • 20

    منزل مزدوج

    ٩٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    5% مقدم شاليه توين هاوس بالتقسيط ع10سنين فى ذا ميد

    Square Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٤٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5%مقدم استاندالون فيلا بالتقسيط على10سنين ذا ميد

    Square Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٤٥٥ متر مربع

    ٦٠٬٨٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة خاص متشطبة ومفروشة بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بحديقة بحري مفروش - لاجون فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٠٢٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه بوول فيو تشطيب راقي بالتقسيط ارقي موقع

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٦١٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس بوول فيو بأقل مقدم10%تقسيط ع10سنين

    Square Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧١٬٣٦١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اكبر فيلا باقل سعر في مزارين ايلند-العلمين

    Code For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    7+

    7+

    ٩٧٣ متر مربع

    ٧٣٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5%مقدم وان استورى فيلا بالتقسيط على10سنين ذا ميد

    Square Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مفروش للبيع في مراسي ليا من إعمار

    TREX logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٨٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس سي فيو بأقل مقدم10%تقسيط ع10سنين

    Square Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | اقل سعر بنتهاوس للبيع بحري دايركت لاجون

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو لاجون للبيع في مراسي بموقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٥٣٬٨٥٦ جنيه

    فرصه للتمتع والاستثمار شاليهات فندقيه لسان الوزراء

    Code For Real Estate logo image

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٢٦٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فوري متشطب بالتكييفات فيو البحر اقساط 12 سنة

    Inn Properties logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٧٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس على البحيرة مباشرةً للبيع في دي باي

    New Avenue Real Estate logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ف دور اعلي من 25 وحده فيو بحر ولاجون باكيه بالجراج

    Code For Real Estate logo image

2

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٤٬١٦٨٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر ف الماركت امتلك شاليه لاجوون فيو متشطب

    Square Real Estate logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٩٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    بسعر 85الف للمتر فيو بحر بانورامي في دور فوق 25

    Code For Real Estate logo image

5

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فيو بحر في مارينا بمقدم مليون كاش16

    Property Hills... logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٩٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه متشطب بالتكييفات ع البحر مباشر كيلو174

    Closer logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٠٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بالتكيفات فيو بحر وبحيرات

    Country For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس سي فيو بأقل مقدم10%تقسيط ع10سنين

    Square Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٣٬٢١٢٬٤٧٨ جنيه

    بسعر مميز شاليه سي فيو للبيع تشطيب راقي بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالتكيفات يطل على حمام السباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس بوول فيو بأقل مقدم10%تقسيط ع10سنين

    Square Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٧٤٬٣٣٦ جنيه/متر مربع