عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 5 مليون جنيه, صفحة 77

3,962 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علوي مكتمل التشطيب بإطلالة خلابة على البحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    غزالة باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    6

    ٢٥٤ متر مربع

    ١١٨٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة للبيع – ماونتن فيو رأس الحكمة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 108م بحرى بإطلالة حمام سباحة | ماونتن فيو

    Oqood Investments logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٧٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر لوفت دايركت لاجون

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    3

    ٩٩ متر مربع

    ٩١٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع مع نايا باي Rtm sea view علي 10y

    Selection Code logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٤٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسال لافيستا رأس الحكمة بوول فيو

    Square Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٦٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شاليه فالساحل استلام 6شهور بالتقسيط ع8سنين

    Selection Code logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش استلام فوري في هاسيندا باي للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٤٢ متر مربع

    ٩٧٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٬٩٨٥٬٨٧٥ جنيه

    تاون مارسيليا بيتش 5 فوري | قسط ورأس الحكمة

    Selection Code logo image

    مرسيليا بيتش 4, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٤٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٦٧٩٬٢٩١ جنيه

    شاليه جاهز للسكن بإطلالة على البحيرة تسليم 2027

    New Avenue Real Estate logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٧٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5%مقدم فلو شاليه بتقسيط 10سنين ذاميد رأس الحكمة

    Square Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فوري بمارينا 6 صف أول عالبحر وقسط 5 سنين

    Selection Code logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٤٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب كامل من سوديك راس الحكمة بتقسيط 8 سنين

    Property Hills Star logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 غرف فاخر بإطلالة بحرية – تقسيط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود شاليه بإطلالة بانورامية اقساط على 10س!!

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١٧٣٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٨٬٩٥٨٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في ذا ميد رأس الحكمة |متشطب استلام 29

    Selection Code logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١٥٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بأفضل فيو لاجون في Ogami رأس الحكمة

    Selection Code logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في راس الحكمة استلام سنه متشطب | قسط 15 سنة

    Selection Code logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 65م رأس الحكمة - Naia Bay

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٢٩٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٧٢٬٢٨٥٬٥٤٨ جنيه

    توين هاوس سول إعمار مطل مباشرة على لاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ٢٧٠٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش أجواء الساحل في شاليهة 116 متر بتشطيب كامل

    The Polygon logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١١٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحري بالكامل بانورامية للبحر بالساحل الشمالى

    Selection Code logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مباشرةً من المالك، مشروع سيشل رأس الحكمة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٩٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2 غرف فيو لاجون بتقسيط على 9 سنوات !!!

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع