عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 5 مليون جنيه, صفحة 76

3,962 عقارات أخرى
  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٧٥٩٬٣٥٠ جنيه

    شاليه علوي بحري متشطب + بنتهاوس بإطلالة على البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٠٦٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٠١٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في زويا – غزالة باي

    Beltone logo image

    غزالة باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٩١٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع – ماونتن فيو رأس الحكمة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    سكالا ماونتن فيو راس الحكمة, منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٩٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    تاون هاوس

    ٣٥٬٥٤٣٬٩٢٥ جنيه

    بالسعر القديم تاون هاوس كورنر استلام سنة فيو لاجون

    Egypt Best Properties logo image

    هاسيندا حنيش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ١٧٩٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شالية على البحر واللاجون بأقل سعر على 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٤ متر مربع

    ١١٤٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٩٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميو بإطلاله مزدوجه رائعه أفضل خطه سداد

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٦٨٬٠٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيردي مراسي موقع مميز اقل من سعر السوق مفروش

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ١٦٠٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز فيلا على البحر واللاجون بأقل سعر على 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٨٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي البحر فيو علي الابراج جاهزة ع المفتاح قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٣٤٦ متر مربع

    ١٣٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٣٣٢٬٨٩٩ جنيه

    فيلا فاخره صف اول للبحر-مجهزه بالكامل على 9 سنين!!

    Egypt Best Properties logo image

    سيزين, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٦٦٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٣٤٧٬٠٦٨ جنيه

    اقل سعر شاليه 175م متشطب استلام قريب ذاميد بول فيو

    Square Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٣٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٦٦٧٬٨٨٠ جنيه

    شاليه برووف رؤيه بحر كامله استلام اليوم | 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٥٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Rtm town house in june by Sodic Ras Alhekma finish

    Selection Code logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٨١ متر مربع

    ٩٤٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا على البحر بأقل سعر وقسط على 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٠٠٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك فى افضل مشاريع الساحل وقسط على 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ١١٤٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-اقل سعر سى فيو-دايركت حمام سباحة

    Gate real estate marketing logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٣٢٤٬٨٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في سي شور – Hyde Park رأس الحكمة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ١٣٠٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٦٦٬٩٠٠ جنيه

    فيلا صف اول للبحر و لاجون مجهزه بالكامل أفضل سداد

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٦٩٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز اخر تاون هاوس على البحر بأقل سعر على 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٤٤٥٬٦٥٠ جنيه

    خطه سداد مرنه - شاليه مجهز بالكامل إطلاله مزدوجه!

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤١٬٨٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٧٧٨٬٦٨٠ جنيه

    استلام فوري - توين هاوس فيلا مجهز كاملا على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٣١٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع – كورال هيلز رأس الحكمة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    كورال هيلز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٠٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور أرضي للبيع في أمواج – الساحل الشمالي

    RE/MAX Al Mohager logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٦٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز مجهز بالكامل مباشر على البحر من اورا

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٣٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٩٧١٬٤٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في Gaia North Coast – استلام فوري

    RE/MAX 1st Choice logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٠٩٥ جنيه/متر مربع