عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 4 مليون جنيه, صفحة 85

3,646 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ٦٬١٧١٬١٢٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالتكيفات في سيزن بجوار لافيستا

    Property  Hills. logo image

    سيزين, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    5

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٦٥٣٬٦٠٣ جنيه

    فيو حمام سباحة ودور أول في موقع مميز

    The Polygon logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٥٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    كبينه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابانا للبيع فى Seashell* تطل مباشر على البحيرة

    Global Hills logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٣١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٥٬٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر في سيلفر ساند متشطبه بالتكيفات

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٦٨٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بإطلالة لاجون | سيلفر تاون | 2 غرفة

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٠٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٠٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شاليه بتراس وغرفة خادمة خاصة

    The Polygon logo image

    سيزر, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٢٩٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز امتلك شاليه بوول فيو بمقدم5%قسط ع10سنين

    Square Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم امتلك شاليه مفروش بتيراس كبير ف Mazarine

    Code For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧١ متر مربع

    ٧٧٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٦٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر صف أول علي البحر ٨غرف ماستر بشاطئ خاص

    ERE logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7+

    7+

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٦٩٣٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف متشطبة في راس الحكمة الساحل الشمالي 145م

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٦٣٬٢٢٥٬٧٦٤ جنيه

    تاون هاوس "كورنر" للبيع في سول إعمار (Soul) |

    Aqarpedia For Resale logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٦٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في بلايا غزالة الساحل الشمالي

    clear scope logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٤٩ متر مربع

    ٧٦٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب في راس الحكمه الساحل الشمالى

    Oaks Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٩٬٨٥١٬٨٥٦ جنيه

    فيو جاردن مميز ومكان رايق في قلب الساحل

    The Polygon logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ١٣٥٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز امتلك شاليه بوول فيو بمقدم5%قسط ع10سنين

    Square Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬١٨٦٬٩٣٥ جنيه

    فيو مزدوج بحري لاجون ولاندسكيب

    The Polygon logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٤ متر مربع

    ١٢٦٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر صف أول علي البحر ٨غرف ماستر بشاطئ خاص

    متصدر

    ERE logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7+

    7+

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٦٨٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب في فوكا باي مقدم 485الف او كاش 6مليون

    Property Hills... logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق| سيلفر ساندز | شاليه 3 غرف + رووف

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٥٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع في سولت الساحل - باقل سعر

    ERE Investments logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٠١٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٢٬١٦٠٬٦١٨ جنيه

    تاون هاوس للبيع بفيو مميز جدا واقساط حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٢٤١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام الصيف القادم بأفضل لوكيشن في سيلفر

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٢٧٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بالفرش بحديقه 500متر للبيع

    Global Hills logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٢٤٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٩٬٣٤٧٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شاليه للبيع تشطيب راقي بفيو مميز تقسيط

    Square Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٣٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر للبيع في مراسي – إطلالة لاجون وجولف

    Beltone logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع