عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 4 مليون جنيه, صفحة 81

3,646 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر في الساحل

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر في الساحل

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر في الساحل

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر في الساحل

    سيزين, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مفروش بالكامل في فوكا باي فيو لاجون

    Smart Assets Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على حمام السباحة مباشرة مفروش بالكامل

    Remax Professional. logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر في الساحل

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مفروش إستلام فوري للبيع في ذا جريك فيليدج

    REV Real Estate logo image

    القرية اليونانية, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ٢٠٢٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل دوبلكس جاردن باقل سعر فيو لاجون -استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٨٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر في الساحل

    لاسيرينا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر في الساحل

    لافيستا باي, لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر في الساحل

    لافيستا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فى الساحل الشمالي رأس الحكمة DOSE

    متصدر

    Oaks Real Estate logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ١٩٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر في الساحل

    ذا واتر واي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون الماظة سي فيو 4 غرف بسعر لقطة ومميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٩٧٨٬٦٣٠ جنيه

    شالية متشطب للبيع استلام السنة في هاسيندا ووترز

    Key Point for real estate logo image

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٤ متر مربع

    ١١٣٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف اول علي البحر بالتكيفات والفرش

    Crafters Real Estate logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي فاخر بإطلالة على البحيرة في فوكا باى

    Egypt Best Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٦٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر شاليه2نوم باميز لوكيشن وفيو

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٧٢٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٧٬٢٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل بحديقة استلام فوري برأس الحكمة

    Inn Properties logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٧ متر مربع

    ٩٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Fully Finished Duplex with ACs 5% DP | Ramla

    Anchor for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ١٢٢٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين استلام فورى متشطب في الساحل الشمالي

    MRG Real Estate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي فوري مميز بجاردن بالفرش و4تكييف فيو بحر

    Summit Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٠١٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ب رؤية كاملة للبحر ب اقل سعر في الساحل

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بسعر اللونش وفيو ممتاز باوجامي من سوديك

    متصدر

    Realm Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع