عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 4 مليون جنيه, صفحة 106

3,646 عقارات أخرى
  • 12

    تاون هاوس

    ٣١٬٢٣٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل برأس الحكمة 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٨٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة مع كابينة صف أول على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري 5% مقدم علي 10 سنين اقساط !

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحديقه في Playa كامل التشطيب

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٨٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه غرفتين بإطلالة لاجون بالتقسيط 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٤٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة مع كابينة صف أول على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٢٧٩٬٨٥٠ جنيه

    شاليه باطلاله علي اللاجون موقع مميز باقل اوفر

    Egypt Best Properties logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٠٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢١٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اطلاله مزدوجه علي اللاجون والبحر شاليه متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤٩٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢١٬٨٩٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة مباشرة على اللاجون تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ١١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلاله مباشره علي اللاجون متشطبه بالكامل مقدم 1,9

    Egypt Best Properties logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٠٢٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (أكوا فيو) 144 م

    RE/MAX Avalon logo image

    اكوا فيو, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٨٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٣٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول مباشرة على اللاجون تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٦٣٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣١٬٢٣٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل باقل سعر في الماركت

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٣٨٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢١٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اطلاله مزدوجه علي اللاجون والبحر شاليه متشطب

    Egypt Best Properties logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤٩٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جون سوديك فيلا للبيع بموقع مميز علي اللاجون

    Triple S Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ١٩٦٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلالة بنوراميةعلي البحر 7غرف مع مسبح في مراسي باي

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٧٢٠ متر مربع

    ٣٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين استلام فوري بمقدم 5% علي 10 سنين !!

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٨٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين نوم بإطلالة بحر كاملة تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٦٧٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه 3 غرف استلام فوري _ سعر قديم !!

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جوي صف الأول لاجون 4 نوم، اقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٦١ متر مربع

    ١٤٩٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شاليه 3غرف علي البحر باقل سعر واطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬١١١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للاستلام الفوري متشطب بالكامل موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٥٥٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في هاسيندا واتر بإطلالة مباشرة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٧ متر مربع

    ١٣٠٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سي فيو فورى متشطب بجاردن بقسط حتى 12 سنه

    Q Sequoie logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٧٬٦٧٧٬١٥٢ جنيه

    للبيع شاليه كورنر بروف موقع مميز علي حمام السباحة

    S signature logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٧٩٬١٤٥ جنيه/متر مربع