عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ 4 مليون جنيه, صفحة 103

3,646 عقارات أخرى
  • 12

    تاون هاوس

    ٢٠٬٩٥٠٬٣٧٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في June راس الحكمه لشركه سوديك

    Homevise Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ١٠٦٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي جاردن للبيع تشطيب كامل بالفرش والتكيفات

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١١٣ متر مربع

    ١٠٠٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دبل فيو خيالي ع البحر و بول RTM تشطيب كمال

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٢٢٤٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ازها الساحل الشمالي تقسيط 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٢٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٣٤٬١٩١٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع في ازها نورث راس الحكمة بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١٨٤٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري بالتقسيط علي 8 سنوات ب نايا 125م

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بسعر لقطة | شاليه أرضي بجاردن فيو لاندسكيب

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨٠٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب رؤية للبحر و اللاجون +حديقة ب اقل سعر 119م

    ليفيلز من ماونتن فيو, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٢١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فخم 110م بحديقة فيو ع البحر RTM تشطيب كمال

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٦٤٬٢٥٠ جنيه

    شاليه متشبط خطوات من البحر بالتقسيط 8 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس دبل فيو متشطب بالكامل خطوات من البحرRTM

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٩١٬٥٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف متشبط خطوات من البحر بالتقسيط 8 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شاليه أرضي بجاردن لقطة ڤيو لاندسكيب مفتوح

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨٠٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فخم 150م فيو خيالي ع البحر RTM تشطيب كمال

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب رؤية للبحر و اللاجون +حديقة ب اقل سعر 119م

    سيزين, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٢١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس لقطة برايم لوكيشن سي فيو في سكالا

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٨٬٣٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في ازها راس الحكمة متشطب تقسيط 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ١٣٤٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٥٬٨٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات للبيع في ازها نورث 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٥٤٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب رؤية للبحر و اللاجون +حديقة ب اقل سعر 119م

    هاسيندا وترز, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٢١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٧١٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو لاجون للبيع في زويا - باقل سعر في السوق

    ERE Investments logo image

    زويا, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٧٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اقل سعر توين هاوس في ماونتن فيو راس الحكمه

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس140م فيو خيالي ع البحر RTM تشطيب كمال

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مفروش للبيع في مراسي - فيو بول بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مارينا 7 شاليه أرضي مميز بتشطيب ممتاز

    Dark Real estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    5

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب رؤية للبحر و اللاجون +حديقة ب اقل سعر 119م

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٢١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع