عقارات للبيع في الساحل الشمالي بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 2

921 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 800 الف للبيع شاليه فيو البحر في سيلفر ساندس

    Abrag Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه متشطب بالاجهزه الفرش والتكييفات ع بحر

    متصدر

    Closer logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٢٠٢٬٩٧٧ جنيه

    شاليه فيو بانورامي علي البحر متشطب واستلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٢٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٠٠٧٬٠٩٩ جنيه

    باقل سعر شاليه متشطب High end واخد فيو VIP

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٤ متر مربع

    ٤٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 الف=شاليه لقطه Full sea viewمجهز بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • بورتو جراندي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٩٢٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Amer Group company
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

• 11

    شاليه

    ٩٢٧٬٢٠٢ جنيه

    شاليه بحري بفيو مفتوح تسليم فوري وبرايم لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    850 الف فيو رائع خطوات من البحر في مارينا 8

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو خيالي 100% على البحر بسعرلقطه لا يتكرر

    Falcon for Real Estate logo image

    رمال, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه(145م)بأجمد فيو كاشف البحر بالكامل+اقساط سهله

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 2, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على شاطئ البحر بفيو خيالي100% على البحر جاهز

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه(145م)بأجمد فيو كاشف البحر بالكامل+اقساط سهله

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 1, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه(145م)بأجمد فيو كاشف البحر بالكامل+اقساط سهله

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو خيالي 100% على البحر بسعرلقطه لا يتكرر

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام سنه للسكن والاستثمار فى كالى كوست

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن صف اول لاجون و3 دقائق من البحر, اقساط

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيبsuperluxe شاليه بفيو (( بحر + lagoon )) تحفة

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه151+179جاردن سوبرلوكس بمقدم950الف كاش12M

    Property Hills... logo image

    ذا كريبس جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه151+179جاردن سوبرلوكس بمقدم950الف كاش12M

    Property Hills... logo image

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه151+179جاردن سوبرلوكس بمقدم950الف كاش12M

    Property Hills... logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فيو بحر في مارينا بمقدم مليون كاش16

    Property Hills... logo image

    مارينا 3, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فيو بحر في مارينا بمقدم مليون كاش16

    Property Hills... logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فيو بحر في مارينا بمقدم مليون كاش16

    Property Hills... logo image

    مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فيو بحر في مارينا بمقدم مليون كاش16

    Property Hills... logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٠٢٬٥٠٠ جنيه

    سيشور | Sea Shore ارضي بجاردن 3 غرف تسهيلات

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مراسى - شالية مميز- تشطيب مميز- استلام فورى

    Zein for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع