عقارات للبيع في منتجعات الساحل الشمالي بـ 5 مليون جنيه, صفحة 2

58 عقارات أخرى
  • 5

    شاليه

    ٢٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 68م الساحل الشمالي

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٣٦٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ٣٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو مائي ب سعر مميز و قسط يصل ل 10 سنين

    سكالا ماونتن فيو راس الحكمة, منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٧٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 65م الساحل الشمالي - Porto Grande

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣١٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ١٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 41م الساحل الشمالي - Porto Grande

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤١ متر مربع

    ٣٦٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٤٬٧٦٨٬٨٧٥ جنيه

    شاليه فندقي للبيع 59م الساحل الشمالي بحري الطريق

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٨٠٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 61 م في ( Rabia Bay ) باقساط حتى 7 سنوات

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٨٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 75 م قرية سيرينا ( الساحل الشمالى )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٤٬٩٣٥٬٨٩٣ جنيه

    شاليه للبيع 121م في Rabia Bay North Coast

    Inspire Homes logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٤٠٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٣٬٥٥١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 61م Rabia Bay North Coast

    Inspire Homes logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٨٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٤٬١٤١٬٢٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في Rabia Bay North Coast موقع مميز

    Inspire Homes logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٦٠٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في الساحل الشمالي

    إبداع logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٣٬٩٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في Rabia Bay North Coast

    Inspire Homes logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٣٬٩٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في Rabia Bay North Coast

    Inspire Homes logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٤٬٤١٦٬٥٠٠ جنيه

    امتلك شاليهك الآن في Rabia Bay North Coast

    Inspire Homes logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٣٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٣٬٣٨١٬٨٤٠ جنيه

    امتلك شاليهك الآن في Rabia Bay North Coast

    Inspire Homes logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٥٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع (بيرلا مارينا) 105 م + رووف 105 م

    RE/MAX Avalon logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (بورتو جولف - العلمين) - 60 م

    RE/MAX Avalon logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (بورتو جولف - العلمين) - 30 م

    RE/MAX Avalon logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع (بورتو جولف - العلمين) - 60 م

    RE/MAX Avalon logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع (شورز الكيلو 75) 60 م

    RE/MAX Avalon logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مباشر علي البحر أو اللاجون ( Shores

    Inspire Homes logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٤٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ( Shores ) بأطول فترة سداد و أقل مقدم

    Inspire Homes logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه2 غرفه فى منتجع لاجونز الساحل الشمالي الكيلو106

    AQAR One For Realestate logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 61م فيو مباشر علي البحر تشطيب كامل

    Inspire Homes logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٢٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 50م + 27م جاردن برايم لوكيشن في قلب الساحل

    Inspire Homes logo image

    منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع