عقارات للبيع في هليوبوليس الجديدة بـ 5 مليون جنيه, صفحة 7

265 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو بجاردن امام سوديك ايست- بمقدم 400K

    متصدر

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٨٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل فيو لاندسكيب متشطبة بالكامل سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٥٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٧٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في لوكيشن مميز متشطبة في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٢٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل في سوديك ايست تمكلة اقساط على فيو

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٨٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بخصم الكاش 64% في القاهرة الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٨٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجاردن (تشطيب كامل) تقسيط علي 15 سنة

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣ غرف في قلب القاهره الجديده بجاردين

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٠٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (3غرف+3حمام ) قسط علي15سنة في التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ( 3غرف+ 3حمام)بالقسط علي15سنة بالقاهرة الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة ريسيل في سوديك ايست لوكيشن مميز

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٦٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف سوبر لوكس بجاردن بجوار سوديك ايست ف طلاله

    Closer logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل مقدم في سوديك ايست ريسيل موقع مميز كورنر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٨٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل موقع مميز اقل سعر سوديك ايست 129م

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٥٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة كورنر ريسيل امثز فيو افضل سعر سوديك است

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣١٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة داخل كمبوند طلالة و قسط علي 8 سنين

    Step One Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك ايست شقة ريسيل متشطبة كورنر فيو لاندسكيب

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٥٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160 متر استلام فوري داخل كمبوند Helio Eye

    Feeds logo image

    هليواى, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٦٦٬٠٠٠ جنيه

    كورنر شقة متشطبة ريسيل في لوكيشن مميز سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٤٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 245الف امتلك ستوديو متشطب بجوار سوديك ايست

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣١٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة متشطبة استلام فوري في قلب التجمع الخامس

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٢٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري فى سوديك ايست متشطبه بالكاملsodic

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٢٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بخصم 64% للبيع في هليوبوليس الجديدة

    Closer logo image

3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٥٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 127متر للبيع في Estates Residence – SODIC

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٦٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 129م ريسيل في سوديك ايست متشطبة تكملة اقساط

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٦٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٥٦٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز في سوديك ايست شقة ريسيل متشطبة

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٦٬٨٦٨ جنيه/متر مربع