عقارات للبيع في هليوبوليس الجديدة بـ 5 مليون جنيه, صفحة 3

265 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر وامتلك ستوديو متشطب+جاردن\ف طلالة\مقدم 235K

    متصدر

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس 3غرف بجاردن 143م بالتقسيط ع15سنه

    Closer logo image

3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة امام سوديك ايست\تقسيط ع 15 سنة

    Closer logo image

3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٦٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن (بمقدم 860 الف + خصم للكاش 64% )

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 150م | جاهزة للسكن بكوربة هايتس

    Next Door Consultancy logo image

    كوربة هايتس, الحي الخامس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفة تشطيب كامل في طلالة - علي مساحة خضراء

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠٨٬٠٠٠ جنيه

    بنص الثمن شقة للبيع بجاردن100م (متشطبه)هيليوبليس

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سور في سور مع سوديك ايست متشطبه بخصم للكاش 64%

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٣٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بخصم للكاش 64%سور في سور مع سوديك ايست

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٣٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم كاش 64% شقه كامله التشطيب فى طلاله

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه بكموند سوديك ايست قسط 10 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ١٨٬١٤٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬١٨٢٬٤٠٥ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه بخصم 64% امام سوديك ايست - طلالا

    Remax The Address logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه بسعر لقطه 30M و تقسيط حتي 8 سنين

    property hills Elite logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٤٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن (بمقدم 900 الف + خصم للكاش 50% )

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٦٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري ريسيل متشطبة بالكامل في سوديك ايست 3غرف

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣١٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل تكملة اقساط - متشطبة في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٣٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوكيشن لاندشكيب ريسيل متشطبة في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٦٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 64%، شقة متشطبة بالكامل بمساحة 130 م

    Strive Reality logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 64%، شقة بمساحة 110 م متشطبة بالكامل

    Strive Reality logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم ٦٤٪ شقة بمساحة ٥٥ م متشطبة تشطيب كامل

    Strive Reality logo image

1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم ٦٤٪ شقة ٥٥ م متشطبة تشطيب كامل

    Strive Reality logo image

1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 4 غرف بأقل سعر في سوديك استلام فوري قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٣٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 900 الف + خصم للكاش54% بلتقسيط 12

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم كاش 64% شقه كامله التشطيب فى طلاله

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بالتقسيط علي 15 سنه في طلاله

    متصدر

    Closer logo image

3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٦٧ جنيه/متر مربع