عقارات للبيع في مونارك, كمبوندات مدينة المستقبل بـ 5 مليون جنيه

7 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مونارك -3 غرف -بفيو مميز-بسعر مميز

    Premium Homes logo image

    مونارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مونارك(120م)-المستقبل سيتي-موقع مميز

    TREX logo image

    مونارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مونارك من رويال للتطوير العقاري

    New Avenue Real Estate logo image

    مونارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بأقل سعر بـMonark المستقبل بقسط علي10سنين

    Roots Real Estate logo image

    مونارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٣٩٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3غرف بجوار مدينتي بالمستقبل +خصم50%

    Roots Real Estate logo image

    مونارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    Monark – لوكيشن مميز في قلب مستقبل سيتي

    Feeds logo image

    مونارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٥٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٧١٬٠٥٥ جنيه

    ستوديو في مون ارك مستقبل سيتي بأقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

    مونارك, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٨٬٢٧٠ جنيه/متر مربع