عقارات للبيع في طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر بـ 4 مليون جنيه, صفحة 2

160 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160 متر حدائق اكتوبر مسلسل2 طريق لفيوم

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 326 متر بجنينة و رووف قسط على 9 سنين فى جولز

    property hills Elite logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٢٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150 متر بمقدم و قسط على 6 سنين فى جولز

    property hills Elite logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين استلام فوري للبيع في Sun Capital

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ف حدائق اكتوبر استلام فوري مقدم 15% ع 6س

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٢٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا فاخرة قرب مول مصر اوكاش12.338.000

    Property Hills... logo image

    ويست وودز, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا فاخرة قرب مول مصر اوكاش12.338.000

    Property Hills... logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بأقل مقدم لوكيشن مميز ع الاهرامات

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160متر حدائق اكتوبر مسلسل2 طريق الفيوم

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 185متر حدائق اكتوبر مسلسل2 فيو مفتوح

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه في حدائق اكتوبر كمبوند صن كابيتال

    Vida Solutions logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٤٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 2 فيو مفتوح استلام 6 شهور مساحة 185م دور اول

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180 م مسلسل 2 علي رئيسي البوابة حدائق اكتوبر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري تكملة اقساط مقدم 3م سعر 18.6م كاش

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ١١٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 175م فاخرة بأفضل سعر و فترة سداد 8سنين

    property hills Elite logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٠٦٢٬٩٨٧ جنيه

    فيلتك 304 فوري بقسط مليون ربع سنوي او كاش 20مليون

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ٣٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 2 قطعه 317 مساحه 180 متر فيو مفتوح ع الخدمات

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعه 84 في مسلسل 2 المربع الذهبي حدايق اكتوبر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم و عاين فورا شقه 195م باقل مقدم على 8سنوات

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز ب6اكتوبر مساحة 163م اقساط

    property hills Elite logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم و عاين فورا فيلا بمساحه ضخمه540م بمقدم2مليون

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مساحة 185م بتقسيمة مميزه

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٥٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر مسلسل 2 - تاني نمره من الفيوم

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 2 قطعه 84 متسلمه جهاز ع شارع البوابه الرئيسي

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م بموقع استراتيجي فى مسلسل 2

    متصدر

    طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦٬١١١ جنيه/متر مربع