عقارات للبيع في كمبوندات القطامية, القطامية بـ 5 مليون جنيه, صفحة 19

863 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه وجهه استلام فورى 87م ريسيل بسعر 2 مليون كاش

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٢٢٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى 85م بسعر لقطه مليون و 800 كاش

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوي 292 متر بمقدم 15% و قسط 6 سنوات

    One Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٩٢ متر مربع

    ١٧٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلالة نافورة وجاردن كمبوند وان قطامية

    Chances Real Estate logo image

2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز في كمباوند وان قطامية اقل من سعر الشركة

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    في One Katameya – واحد من أرقى كمبوندات معمار المر

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٨٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    في One Katameya – واحد من أرقى كمبوندات معمار المر

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 148م على حمام السباحه لاند سكيب فى وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٨٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    في One Katameya – واحد من أرقى كمبوندات معمار المر

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٨٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    في One Katameya – واحد من أرقى كمبوندات معمار المر

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٨٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    في One Katameya – واحد من أرقى كمبوندات معمار المر

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٨٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع في بالم هيلز – التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    بالم سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م واجهه خارجي في وان قطامية نصف تشطيب

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 87م تكملت اقساط وجهه

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 85م استلام فورى فى قطاميه جيت المعادى

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في وان قطامية – قرب الدائري والمعادي

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه وجهه غرفتين 87م فى قطاميه جيت معمار المرشدى

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٢٢٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بقطاميه جيت على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٨٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2غرفة للبيع ريسيل بقطامية جيت استلام فورى

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٢١٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 107 متر في كومبلكس قطامية جيت

    MRG Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢١٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه 125م غرفتين و 2 حمام فيو لاند سكيب

    MRG Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل علي دائري المعادي سعر مميز جدا لا يقارن

    MRG Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه 3 غرف و 2 حمام فيو حمام سباحة

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٨٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين اوبن فيو بالكامل بالقرب من district 5

    One Real Estate logo image

2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شة 3 غرف اوبن فيو بالقرب من DISTRICT 5

    One Real Estate logo image

3

    3

    ١١٨ متر مربع

    ٢٥٬٤٢٣ جنيه/متر مربع