عقارات للبيع في مصر بـ 950 ألف جنيه, صفحة 50

3,792 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٤٠١٬٢٤٦ جنيه

    شاليه متشطب قسط ربع سنوي ٤٠٠الف، توتال كاش ١٠مليون

    مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٠١٬٢٤٦ جنيه

    شاليه متشطب قسط ربع سنوي ٤٠٠الف، توتال كاش ١٠مليون

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٠١٬٢٤٦ جنيه

    شاليه متشطب قسط ربع سنوي ٤٠٠الف، توتال كاش ١٠مليون

    مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٠١٬٢٤٦ جنيه

    شاليه متشطب قسط ربع سنوي ٤٠٠الف، توتال كاش ١٠مليون

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٠٣٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة غرفتين متشطب ادفع903ألف اوكاش6.6م

    Property Hills... logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٨٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • قطعة أرض - استوديو للبيع في طريق 6 اكتوبر وادي النطرون - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    قطعة أرض

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصةارض للبيع 25فدان بوادي النطرون الطريق الصحراوي

    طريق 6 اكتوبر وادي النطرون, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    ١٠٥٬٠٠٠ متر مربع

    ٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالقسط علي 12سنة فيو لاجون في سراي

    Falcon for Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    دوبلكس

    ٥٦٢٬٥٠٠ جنيه

    استلم فورا دوبلكس كوارتر562 ألف او توتال13.500.000

    Property Hills... logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٢ متر مربع

    ٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر متشطب بالكامل مقدم 465 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٧٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 777 الف و قسط شهري 25الف فقط 10.8م كاش

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ٢٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر متر ف زايد قسط 146الف ربع سنوي 5م كاش

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٧٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم 777 الف و قسط شهري 25الف فقط 10.8م كاش

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧٥ متر مربع

    ٢٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري مقدم 935 الف بسعر 14م كاش

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري مقدم 935 الف بسعر 14م كاش

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري مقدم 935 الف بسعر 14م كاش

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري مقدم 935 الف بسعر 14م كاش

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة مودرن سوبرلوكس بمقدم 900 ألف اوكاش19.8م

    Property Hills... logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر!! ومقدم 890 الف شقه للبيع فى هايد بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه VIP استلام فوري Sea View متشطب بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة مودرن سوبرلوكس بمقدم 900 ألف اوكاش19.8م

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه بدر حي الاندلس ارضي مرتفع بحديد

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة مودرن سوبرلوكس بمقدم 900 ألف اوكاش19.8م

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة مودرن سوبرلوكس بمقدم 900 ألف اوكاش19.8م

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٣٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 540,000=متشطبة+استلام 2026+فيو البرج الايقوني

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع بمدينه بدر حي الياسمين الحي الخامس

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٥٥٥ جنيه/متر مربع