عقارات للبيع في مصر بـ 950 ألف جنيه, صفحة 49

3,792 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م بجوار نيو جيزه ب565الف مقدم او كاش6مليون

    Property Hills... logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165م بجوار نيو جيزه ب565الف مقدم او كاش6مليون

    متصدر

    Property Hills... logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على حمام سباحه مفروش امام مراسي بسعر6مليون

    متصدر

    Property Hills... logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٣١٬١٦٧ جنيه

    فيلا 419م قسط ربع سنوي ٦٣١ الف، توتال كاش 28 مليون

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤١٩ متر مربع

    ١٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٣١٬١٦٧ جنيه

    فيلا 419م قسط ربع سنوي ٦٣١ الف، توتال كاش 28 مليون

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤١٩ متر مربع

    ١٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٣١٬١٦٧ جنيه

    فيلا 419م قسط ربع سنوي ٦٣١ الف، توتال كاش 28 مليون

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤١٩ متر مربع

    ١٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع بمدينه بدر حي الاندلس

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٧٬٠٣١ جنيه

    فيلا 461 م² قسط ربع سنوي ٨٠٠ الف، سعر كاش 19 مليون

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٧٬٠٣١ جنيه

    فيلا 461 م² قسط ربع سنوي ٨٠٠ الف، سعر كاش 19 مليون

    متصدر

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٧٬٠٣١ جنيه

    فيلا 461 م² قسط ربع سنوي ٨٠٠ الف، سعر كاش 19 مليون

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٧٬٠٣١ جنيه

    فيلا 461 م² قسط ربع سنوي ٨٠٠ الف، سعر كاش 19 مليون

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة في كمبوند مايان قسط علي 10 سنوات

    متصدر

    GCR Developments logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٨٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بالتجمع5 متشطبه+Acs مقدم 280ألف توتال 9م

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٧٣٬٧٣٠ جنيه

    فيلا متشطبه، قسط ربع سنوي ٧٧٠ الف،سعر كاش ١٨ مليون

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٧٣٬٧٣٠ جنيه

    فيلا متشطبه، قسط ربع سنوي ٧٧٠ الف،سعر كاش ١٨ مليون

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٧٣٬٧٣٠ جنيه

    فيلا متشطبه، قسط ربع سنوي ٧٧٠ الف،سعر كاش ١٨ مليون

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٧٣٬٧٣٠ جنيه

    فيلا متشطبه، قسط ربع سنوي ٧٧٠ الف،سعر كاش ١٨ مليون

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود شاليه متشطب مقدم 499ألف قسط 10س-9م توتال

    متصدر

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٦٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه فيو علي البحر في Dose بخصم 30%

    متصدر

    Abrag Real Estate logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب سوما باى البحر الاحمر مقدم575ألف-كاش8م

    متصدر

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بجاردن قسط ٣ شهور ٣٤٠الف توتال ١٢ مليون

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بجاردن قسط ٣ شهور ٣٤٠الف توتال ١٢ مليون

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بجاردن قسط ٣ شهور ٣٤٠الف توتال ١٢ مليون

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بجاردن قسط ٣ شهور ٣٤٠الف توتال ١٢ مليون

    ناميا وست, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باقل من سعر السوق على طريق السويس

    Step One Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٬٢٤٥ جنيه/متر مربع