عقارات للبيع في مصر بـ 850 ألف جنيه, صفحة 48

3,353 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل ٥ مليون من سعر الشركه شاليه ارضي بجنينه خاصه

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دور تاني باقل من سعر الشركه ب ٢ مليون جنيه غرفتين

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري، قسط ٨٠٠ الف، توتال كاش 25 مليون

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دور تاني باقل من سعر الشركه ب ٢ مليون جنيه غرفتين

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دور تاني باقل من سعر الشركه ب ٢ مليون جنيه غرفتين

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري، قسط ٨٠٠ الف، توتال كاش 25 مليون

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري، قسط ٨٠٠ الف، توتال كاش 25 مليون

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دور تاني باقل من سعر الشركه ب ٢ مليون جنيه غرفتين

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه قسط ربع سنوي780الف اوسعركاش18.000.000

    Property Hills... logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دور تاني باقل من سعر الشركه ب ٢ مليون جنيه غرفتين

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه قسط ربع سنوي780الف اوسعركاش18.000.000

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجنينه شاليه غرفتين بتسهيلات علي ٧ سنوات

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجنينه شاليه غرفتين بتسهيلات علي ٧ سنوات

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجنينه شاليه غرفتين بتسهيلات علي ٧ سنوات

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه قسط ربع سنوي780الف اوسعركاش18.000.000

    Property Hills... logo image

4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط ماونتن فيو شاليه دور تاني موقع متميز ٧ س

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط ماونتن فيو شاليه دور تاني موقع متميز ٧ س

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط ماونتن فيو شاليه دور تاني موقع متميز ٧ س

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط ماونتن فيو شاليه دور تاني موقع متميز ٧ س

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط ماونتن فيو شاليه دور تاني موقع متميز ٧ س

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط ماونتن فيو شاليه دور تاني موقع متميز ٧ س

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط ماونتن فيو شاليه دور تاني موقع متميز ٧ س

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط ماونتن فيو شاليه دور تاني موقع متميز ٧ س

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو شاليه ارضي بجنينه فقط بمقدم ٤ مليون ٥٠٠

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط ماونتن فيو شاليه دور تاني موقع متميز ٧ س

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٬١١٧ جنيه/متر مربع