عقارات للبيع في مصر بـ 750 ألف جنيه, صفحة 40

2,683 عقارات أخرى
  • 15

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجنينه ٣ غرف نوم فيو علي البحر بتسهيلات

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مراسى الساحل الشمالى استلام فورى 170 متر و جاردن30

    Zein for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجنينه ٣ غرف نوم فيو علي البحر بتسهيلات

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجنينه ٣ غرف نوم فيو علي البحر بتسهيلات

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين فاخر دايركت علي البحيره في مارينا

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 3, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجنينه ٣ غرف نوم فيو علي البحر بتسهيلات

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجنينه ٣ غرف نوم فيو علي البحر بتسهيلات

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجنينه ٣ غرف نوم فيو علي البحر بتسهيلات

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجنينه ٣ غرف نوم فيو علي البحر بتسهيلات

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجنينه ٣ غرف نوم فيو علي البحر بتسهيلات

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجنينه ٣ غرف نوم فيو علي البحر بتسهيلات

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجنينه ٣ غرف نوم فيو علي البحر بتسهيلات

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجنينه ٣ غرف نوم فيو علي البحر بتسهيلات

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجنينه ٣ غرف نوم فيو علي البحر بتسهيلات

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجنينه ٣ غرف نوم فيو علي البحر بتسهيلات

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجنينه ٣ غرف نوم فيو علي البحر بتسهيلات

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجنينه ٣ غرف نوم فيو علي البحر بتسهيلات

    Zein for real estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه دوبلكس ب7مليون و400الف مساحه 256م

    Zein for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٢٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    دوبلكس

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف 265م كورنر للبيع في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس روف 265م كورنر للبيع في كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٠٩٬٧٠٠ جنيه

    شقة بحري فيو خيالي علي landscape و prime location

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط على 15 سنه !! شقه vip للبيع فى العاصمه

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125م/مقدم 5% فى سراى/ فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس للبيع دور اول وثاني وروف خاص -الوحده ا

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بنتهاوس للبيع في أمواج بإطلالة على بحر و حما

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع