عقارات للبيع في مصر بـ 650 ألف جنيه, صفحة 50

2,018 عقارات أخرى
  • 12

    شاليه

    ٥٢٨٬٤٢٠ جنيه

    شاليه غرفتين متشطب بالكامل ع البحر في تلال السخنه

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٥٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة على الدائرى الاوسطى اقل سعر

    Step One Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٢٦٬٧٠٠ جنيه

    شاليه مفروش بالكامل علي اللاجون في فوكا باي

    Falcon for Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات متشطبة بالشيخ زايد | اقساط متساوية ع 10سنوات

    The Way logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٤٠ متر مربع

    ٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات متشطبة بالشيخ زايد | اقساط متساوية ع 10سنوات

    The Way logo image

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠ متر مربع

    ٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في الشيخ زايد الجديدة بموقع مميز

    I-Move logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٣٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط شهرى 20 الف شقة للبيع متشطبة فى التجمع الخامس

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بموقع مميز أمام أبراج العلمين نصف تشطيب

    I-Move logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 40% شاليه اطلاله عالبحر وPOOL فى العين السخنة

    Step One Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعرمغري شاليه مجهزبالكامل دابل فيوبحرفى قرية تلال

    Step One Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٦٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة، قسط ربع سنوي 500 الف، سعر كاش ١٢ مليون

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة، قسط ربع سنوي 500 الف، سعر كاش ١٢ مليون

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة، قسط ربع سنوي 500 الف، سعر كاش ١٢ مليون

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٦٤٬٩٠٠ جنيه

    فيلا بمشروع حسن علام بقسط ربع سنوي 265 الف اقل سعر

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٦٤٬٩٠٠ جنيه

    فيلا بمشروع حسن علام بقسط ربع سنوي 265 الف اقل سعر

    بالم فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٦٤٬٩٠٠ جنيه

    فيلا بمشروع حسن علام بقسط ربع سنوي 265 الف اقل سعر

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٦٤٬٩٠٠ جنيه

    فيلا بمشروع حسن علام بقسط ربع سنوي 265 الف اقل سعر

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٦٤٬٩٠٠ جنيه

    فيلا بمشروع حسن علام بقسط ربع سنوي 265 الف اقل سعر

    سوان ليك ويست, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٠٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمقدم 605 الف شقة غرفتين بفيو Water Feature

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٦٤٬٩٠٠ جنيه

    فيلا بمشروع حسن علام بقسط ربع سنوي 265 الف اقل سعر

    لافيدا البستان, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٦٤٬٩٠٠ جنيه

    فيلا بمشروع حسن علام بقسط ربع سنوي 265 الف اقل سعر

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل شقة غرفتين مقدم450الف تقسيط15سنة طلالة

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع Sea Viewمتشطب بالتكيفات بخصم 40%

    Falcon for Real Estate logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٤ متر مربع

    ٥٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٦٤٬٩٠٠ جنيه

    فيلا بمشروع حسن علام بقسط ربع سنوي 265 الف اقل سعر

    الريم ريزيدنس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كاشف البحر بالكامل من الجاردن متشطب 3 غرف

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع