عقارات للبيع في مصر بـ 650 ألف جنيه, صفحة 41

2,018 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيو بحرشالية بجاردن متشطب بمقدم 550الف

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تكمله اقساط فى امواج بسعر لقطه 3 غرف متشطب بالكامل

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تكمله اقساط فى امواج بسعر لقطه 3 غرف متشطب بالكامل

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تكمله اقساط فى امواج بسعر لقطه 3 غرف متشطب بالكامل

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تكمله اقساط فى امواج بسعر لقطه 3 غرف متشطب بالكامل

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 126 متر

    Zein for real estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بفيو بانوراما على البحر مباشره فى ماونتن فيو

    Zein for real estate logo image

    سكالا ماونتن فيو راس الحكمة, منتجعات الساحل الشمالي, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بفيو بانوراما على البحر مباشره فى ماونتن فيو

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بفيو بانوراما على البحر مباشره فى ماونتن فيو

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بفيو بانوراما على البحر مباشره فى ماونتن فيو

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بفيو بانوراما على البحر مباشره فى ماونتن فيو

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو شاليه ارضي بجنينه فقط بمقدم ٤ مليون ٥٠٠

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو شاليه ارضي بجنينه فقط بمقدم ٣ مليون ٥٠٠

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 85م متشطب مقدم5% فقط MoutainView RasElhekma

    Property Group logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٥٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٤٥٬١٨١ جنيه

    شقة متشطبة+AC بـ12مليون كاش او 445,181 ربع سنوي

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2غرفه متشطب بفيو لاجون بمقدم545,000الف على8س

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 580,000ج=شقة+جاردن+صف اول لاجون+3 دقائق للبحر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 8, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٨١٬٩٥٠ جنيه

    تشطيب بالمطبخ+التويلت بـ8 مليون كاش او 481الف مقدم

    مكادي بيتش, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٨١٬٩٥٠ جنيه

    تشطيب بالمطبخ+التويلت بـ8 مليون كاش او 481الف مقدم

    ستيلا مكادي جاردنز, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٨١٬٩٥٠ جنيه

    تشطيب بالمطبخ+التويلت بـ8 مليون كاش او 481الف مقدم

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بفيو بانوراما على البحر مباشره فى ماونتن فيو

    Zein for real estate logo image

3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجنينه شاليه غرفتين بتسهيلات علي ٧ سنوات

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو شاليه ارضي بجنينه فقط بمقدم ٣ مليون ٥٠٠

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو شاليه ارضي بجنينه فقط بمقدم ٤ مليون ٥٠٠

    Zein for real estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم شاليه بجاردن متشطب 630ألف مقدم تةتال 12م

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع