عقارات للبيع في مصر بـ 2 مليون جنيه, صفحة 34

8,474 عقارات أخرى
  • 9

    تاون هاوس

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل في جرين اسکویر

    Zein for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر تاون هاوس كورنر متشطب جرين سكوير مستقبل

    Zein for real estate logo image

4

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٢٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في كمبوند جرين سكوير تاون هاوس 265م

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر كورنر تاون هاوس الكمبوند استلام فوري بأقل سعر

    Zein for real estate logo image

4

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ٢٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في كمباوند جرين سكوير الاهلي صبور

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس لقطه استلام فوري 260م فقط 10 مليون

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر تاون هاوس كورنر متشطب جرين سكوير مستقبل

    Zein for real estate logo image

4

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • تاون هاوس - 4 غرف نوم - 4 حمامات للبيع في جرين سكوير - كمبوندات مدينة المستقبل - مدينة المستقبل - القاهرة
    1

    تاون هاوس

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع بجرين سكوير المستقبل اقل سعر

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر تاون هاوس في كمبوند جرين سكوير 265م

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه فيلا في كمبوند جرين سكوير-المستقبل

    Zein for real estate logo image

4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر تاون هاوس في كمبوند جرين سكوير 265م

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر تاون هاوس كورنر متشطب جرين سكوير مستقبل

    Zein for real estate logo image

4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن اقل مقدم شاليه بتسهيلات ٨ سنوات

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن اقل مقدم شاليه بتسهيلات ٨ سنوات

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن اقل مقدم شاليه بتسهيلات ٨ سنوات

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن اقل مقدم شاليه بتسهيلات ٨ سنوات

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي بجاردن اقل مقدم شاليه بتسهيلات ٨ سنوات

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    بناية كاملة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر تاون هاوس في الكمبوند استلام فوري بأقل سعر

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في كمبوند جرين سكوير تاون هاوس 265م

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في كمبوند جرين سكوير تاون هاوس 265م

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    بناية كاملة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر تاون هاوس في الكمبوند استلام فوري بأقل سعر

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالحدائق المعلقه بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالحدايق المعلقه بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    الحدائق المعلقة, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الترا مودرن على شارع المجزر الرئيسى

    Golden house logo image

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 1 حمام للبيع في الحي الاول - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فندقي للبيع اللترا مودرن

    كيان للتسويق العقاري logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع