عقارات للبيع في مصر بـ مليون جنيه, صفحة 21

4,393 عقارات أخرى
  • 18

    فيلا

    ٢٣١٬٩٨٧ جنيه

    فيلا 300م في زايد/قسط ربع سنوي 231الف بسعر18مليون

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٣١٬٩٨٧ جنيه

    فيلا 300م في زايد/قسط ربع سنوي 231الف بسعر18مليون

    Property Hills... logo image

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    استلم الان شقه130+65جاردن 423الف ربع سنوي كاش7M

    Property Hills... logo image

    بورتو اكتوبر, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    استلم الان شقه130+65جاردن 423الف ربع سنوي كاش7M

    Property Hills... logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    استلم الان شقه130+65جاردن 423الف ربع سنوي كاش7M

    Property Hills... logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • كلوب تاون

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Wadi Degla
    القاهرة,حي المعادي,زهراء المعادي,كلوب تاون
  • 19

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    استلم الان شقه130+65جاردن 423الف ربع سنوي كاش7M

    Property Hills... logo image

    ديار 2, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف ربع سنوي كاش 12M

    Property Hills... logo image

    الباتيو 1, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف ربع سنوي كاش 12M

    Property Hills... logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف ربع سنوي كاش 12M

    Property Hills... logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف ربع سنوي كاش 12M

    Property Hills... logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • ستوريا ديل ماري

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Castello
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,ستوريا ديل ماري

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 18

    فيلا

    ٢٣١٬٩٨٧ جنيه

    فيلا 300م في زايد/قسط ربع سنوي 231الف بسعر18مليون

    Property Hills... logo image

    الكارما جيتس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٢٣٬٩٧٦ جنيه

    استلم الان شقه130+65جاردن 423الف ربع سنوي كاش7M

    متصدر

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف ربع سنوي كاش 12M

    متصدر

    Property Hills... logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب في فوكا باي مقدم 485الف او كاش 6مليون

    متصدر

    Property Hills... logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر، قسط ربع سنوي ٢٧٥ الف، السعر ١١ مليون

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • دابليو55

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Waterway Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة
  • 7

    شقة

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر، قسط ربع سنوي ٢٧٥ الف، السعر ١١ مليون

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بمقدم930الف وبسعر 7.5م كاش بفيو البحر

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٣٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بمقدم930الف وبسعر 7.5م كاش بفيو البحر

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٣٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٩٦٬١٠٨ جنيه

    شاليه سي فيو، قسط ربع سنوي ٢٩٦الف، توتال ١٠ مليون

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٩٦٬١٠٨ جنيه

    شاليه سي فيو، قسط ربع سنوي ٢٩٦الف، توتال ١٠ مليون

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • كالم ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 25
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٢٩٦٬١٠٨ جنيه

    شاليه سي فيو، قسط ربع سنوي ٢٩٦الف، توتال ١٠ مليون

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٩٦٬١٠٨ جنيه

    شاليه سي فيو، قسط ربع سنوي ٢٩٦الف، توتال ١٠ مليون

    بلاج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بمقدم930الف وبسعر 7.5م كاش بفيو البحر

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٣٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٥٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 250م، قسط ٣ شهور 479الف بسعر 18مليون، ١٠ سنين

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤٥٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 250م، قسط ٣ شهور 479الف بسعر 18مليون، ١٠ سنين

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • الفرات كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Alforat development
    الاسكندرية,حي شرق,سموحة