عقارات للبيع في مصر بـ مليون جنيه, صفحة 16

4,393 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٨٩٠٬٦٢٥ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فقلب زايد بمقدم25%وقسط890Q

    متصدر

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٨٠ متر مربع

    ١٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٩٠٬٦٢٥ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فقلب زايد بمقدم25%وقسط890Q

    شارع حوض 6 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٨٠ متر مربع

    ١٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٩٠٬٦٢٥ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فقلب زايد بمقدم25%وقسط890Q

    لاك ڤيل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٨٠ متر مربع

    ١٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٩٠٬٦٢٥ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فقلب زايد بمقدم25%وقسط890Q

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٨٠ متر مربع

    ١٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٩٠٬٦٢٥ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فقلب زايد بمقدم25%وقسط890Q

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٨٠ متر مربع

    ١٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • هورايزون 3 ڤيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,مراسي البحر الاحمر
  • 10

    فيلا

    ٨٩٠٬٦٢٥ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فقلب زايد بمقدم25%وقسط890Q

    إيرا نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٨٠ متر مربع

    ١٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦١١٬٨٤١ جنيه

    فيلا فوري متشطبة قسط ربع سنوي ٦٠٠الف، كاش 19 مليون

    متصدر

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٦٥ متر مربع

    ١٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦١١٬٨٤١ جنيه

    فيلا فوري متشطبة قسط ربع سنوي ٦٠٠الف، كاش 19 مليون

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٦٥ متر مربع

    ١٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦١١٬٨٤١ جنيه

    فيلا فوري متشطبة قسط ربع سنوي ٦٠٠الف، كاش 19 مليون

    متصدر

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٦٥ متر مربع

    ١٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦١١٬٨٤١ جنيه

    فيلا فوري متشطبة قسط ربع سنوي ٦٠٠الف، كاش 19 مليون

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٦٥ متر مربع

    ١٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • إيلي صعب سجنيتشر فيلاز كايرو جيت من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت

    4 - 5 غرفة

  • 11

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5غرف متشطبه+Acsأمواج قسط كوارتر مليون سعر 40م

    متصدر

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٠٩ متر مربع

    ٢٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٩٠٬٦٢٥ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فقلب زايد بمقدم25%وقسط890Q

    مجمع دي في دي نيوسايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٨٠ متر مربع

    ١٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٩١٦٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى فيلا متشطبهSODICقسط كوارتر916ألف سعر29م

    متصدر

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٨١ متر مربع

    ٢٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • اب تيرن بيت الوطن

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Upturn Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة
  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول مصر بسعر 11,625,000 متاح قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    كمبوند ريحانة, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول مصر بسعر 11,625,000 متاح قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    مجتمع بيلونج فيلا, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جنب مول مصر بسعر 11,625,000 متاح قسط ع 10سنين

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف سوبرلوكس 6.900.000 ويوجد تقسيط

    متصدر

    Property Hills... logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • دجلة ريزيدنس 79

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    القاهرة,حي المعادي,دجلة

    1 - 3 غرفة

  • 13

    فيلا

    ٩٠٩٬١٨٠ جنيه

    استلم فيلا فوري بـ21مليون كاش او 909,180 ربع سنوي

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٣٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره كبيرة سوبرلوكس ادفع860ألف اوكاش11.277م

    Property Hills... logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره كبيرة سوبرلوكس ادفع860ألف اوكاش11.277م

    Property Hills... logo image

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن أمام مطار سفينكس مقدم 325ألف قسط 10سنين

    Selection Code logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٣٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري توين هاوس بهضبة بالم هيلز قسط 8 سنين

    Selection Code logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • أمبرفيل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    NEWGIZA
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,أمبرفيل

    استوديو, 2 - 4 غرفة