عقارات للبيع في مصر بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 33

4,968 عقارات أخرى
  • 9

    تاون هاوس

    ٨٣٢٬٥٣٤ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري مباشرة علي محور بن زايد

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٤٬٠٠٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٠٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (متشطبة)صف اول لاجون هيليوبلس الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٩٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اسكان اجتماعي الياسمين

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر متشطب بالكامل مقدم 465 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه140م بفيو بحري صريح ف جنه اكتوبر م المالك مباشر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف ثاني على البحر استلام فوري متشطبة تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬١٤٣٬٠٠٠ جنيه

    افضل تقسيمة شقة بفيو على سنترال بارك بجوار ميفيدا

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٠٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ف روك ايدين استلام فوري بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٣٣ متر مربع

    ٣٬٠٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10% شقه(170م) استلام فورى فى كريك تاون

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالتكييفات على البحر دايركت فى مدن

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٥٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيبات كامله Vib فيو بحري رائع برايم لوكيشن 130م

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ١٬٠٨٣٬٢٠٠ جنيه

    امتلك شاليه في(سولي كوست - الساحل الشمالي)

    RE/MAX Avalon logo image

    سولي كوست ريزورت, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٢٤٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فورًا على أرض الواقع في قلب العاصمة

    متصدر

    Experts Home logo image

    بوردواك, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م (( متشطبة جاهزة للتسليم )) فى مصر الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 134م (( متشطبة جاهزة للتسليم )) فى مصر الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% اخر شقة دوبلكس للبيع بروف خاص فى سراى

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحده بمقدم 300 الف و تقسيط على 3 سنين

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بمقدم ٣٠٪‏ بأميز كمبوند في مدينة بدر

    Green City for real estate logo image

    الحي الرابع, مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع في مكادينا فيو علي البحر الاحمر بالقسط

    Falcon for Real Estate logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٩٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٤٣٢ جنيه

    شقه بجاردن استلام فوري بجوار الجامعه الامريكيه

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للمعاينة بقسط 400 ألف فـيو البرج الأيقوني

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م دابل فيو مميز في كمبوند سرتي بجوار مدينتي

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في كمبوند سراي علي طريق السويس مباشرة

    Step One Real Estate logo image

5

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا One Story فندقيه متشطبه بالكامل بشاطئ خاص

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بكمبوند كريك توون شقه استلام قريب في التجمع الاول

    Oaks Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع