عقارات للبيع في مصر بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 31

4,968 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 95م باقل مقدم متشطب بالكامل سى فيو

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 95م باقل مقدم متشطب بالكامل سى فيو

    ليف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 95م باقل مقدم متشطب بالكامل سى فيو

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 95م باقل مقدم متشطب بالكامل سى فيو

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 95م باقل مقدم متشطب بالكامل سى فيو

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 95م باقل مقدم متشطب بالكامل سى فيو

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 95م باقل مقدم متشطب بالكامل سى فيو

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 95م باقل مقدم متشطب بالكامل سى فيو

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيبات كامله Vib فيو بحري رائع برايم لوكيشن 130م

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بنتهاوس ١٢٤ متر استلام متشطب ٣ غرف ٢حمام

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للبيع استوديو مميزة للسكن أو الاستثمار فندقى

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٠٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أو للإيجار شقة بمدينة 6 أكتوبر – الحي الاول

    Zayed Gate logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس بسعر لقطه جداا في قريه امواج الساحل الشما

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90م - المستثمرين – حدئق أكتوبر موقع ممي

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    ارض جمعية المستثمرين, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    (بنتهاوس (روف

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع قرية امواج شاليه بنت هاوس مميز جدا بسلم داخل

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور اول للبيع بالفرش ٣ غرف نوم منهم واحده ما

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز موقع واحسن سعر ل بيع دوبلكس قريه امواج الساحل

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 29

    دوبلكس

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بقرية "أمواج سيدي عبد الرحمن تاني بروف خاص

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع قريه امواج الساحل شاليه مميز جدا ارضي بحديقه

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس بسعر لقطه جداا في قريه امواج الساحل الشما

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس للبيع دور اول وثاني وروف خاص

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سي فيو للبيع في قرية أمواج – سيدي عبد الرحمن

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنت هاوس بروف مميز جدا بسلم داخلي فيو مفتوح

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بروف بسلم داخلي استلام فوري تشطيب كامل للبي

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي "ناصية" بموقع استثنائي وقريب جداً من ال

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع