عقارات للبيع في مصر بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 21

4,968 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٬٠٢٧٬٢٥٣ جنيه

    شقة متشطبة قسط ربع سنوي مليون جنيه، كاش ٢٤ مليون

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٦٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بمقدم1.5Mوقسط على13سنه قرب وصله دهشور.

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٨٨ متر مربع

    ٣٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بمقدم1.5Mوقسط على13سنه قرب وصله دهشور.

    ليك ويست 3, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٨٨ متر مربع

    ٣٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بمقدم1.5Mوقسط على13سنه قرب وصله دهشور.

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٨٨ متر مربع

    ٣٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بمقدم1.5Mوقسط على13سنه قرب وصله دهشور.

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٨٨ متر مربع

    ٣٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الاميز 123 م موقع مميز شقة زهره العاصمة

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بمقدم1.5Mوقسط على13سنه قرب وصله دهشور.

    بارك فالي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٨٨ متر مربع

    ٣٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه امام بيفرلى بالشيخ زايد مقدم 800 ألف/7س-كاش5م

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٧٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه امام بيفرلى بالشيخ زايد مقدم 800 ألف/7س-كاش5م

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٧٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه امام بيفرلى بالشيخ زايد مقدم 800 ألف/7س-كاش5م

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٧٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز 123 متر زهره العاصمة مدينة بدر

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم مليون استلام فوري بماونتن فيو اي سيتي

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    أرخص ستوديو في قلب الكوثر: استثمار ذكي وسعر لقطة

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٣٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه قسط ربع سنوي278الف بسعر8.5م

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م متشطبه فيو حمام سباحه مقدم 850ألف كاش5.7م

    بريكس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م متشطبه فيو حمام سباحه مقدم 850ألف كاش5.7م

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م متشطبه فيو حمام سباحه مقدم 850ألف كاش5.7م

    هضبة, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م متشطبه فيو حمام سباحه مقدم 850ألف كاش5.7م

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فورى +برايفتPool قسط كواتر 900 ألف كاش15م

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فورى +برايفتPool قسط كواتر 900 ألف كاش15م

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فورى +برايفتPool قسط كواتر 900 ألف كاش15م

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 171م متشطبه مودرن قسط كوارتر مليون كاش15م

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 171م متشطبه مودرن قسط كوارتر مليون كاش15م

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 171م متشطبه مودرن قسط كوارتر مليون كاش15م

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 171م متشطبه مودرن قسط كوارتر مليون كاش15م

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع