عقارات للبيع في مصر بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 17

4,968 عقارات أخرى
  • 20

    تاون هاوس

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة-بالم هيلز-مقدم1.5مليون او كاش21مليون

    Property Hills... logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ٥٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة-بالم هيلز-مقدم1.5مليون او كاش21مليون

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ٥٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة-بالم هيلز-مقدم1.5مليون او كاش21مليون

    Property Hills... logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ٥٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة-بالم هيلز-مقدم1.5مليون او كاش21مليون

    Property Hills... logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ٥٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة-بالم هيلز-مقدم1.5مليون او كاش21مليون

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ٥٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة-بالم هيلز-مقدم1.5مليون او كاش21مليون

    Property Hills... logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ٥٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو 40 م استلام فوري في 6 أكتوبر- الحي الاول

    sherwoods property logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة-بالم هيلز-مقدم1.5مليون او كاش21مليون

    Property Hills... logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٢ متر مربع

    ٥٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده ارضى بجاردن بسعر 1,200,000ج كاش فى بورتو جولف

    متصدر

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر مميز بالقرب من البحر بمقدم 200 الف

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بمقدم930الف وبسعر 7.5م كاش بفيو البحر

    هاسيندا ريد, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٣٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بمقدم930الف وبسعر 7.5م كاش بفيو البحر

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١٣٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري صريح ف جنه اكتوبر جاهزه للسكن الفوري

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالحدائق المعلقه بورتو السخنه

    El-Moustafa For Real Estate logo image

    بانوراما, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٤٦ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك تسكن ف كمبوند خدمي راقي فقلب زايد جنب الربوة

    NABAJ logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك تسكن ف كمبوند خدمي راقي فقلب زايد جنب الربوة

    NABAJ logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك تسكن ف كمبوند خدمي راقي فقلب زايد جنب الربوة

    NABAJ logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك تسكن ف كمبوند خدمي راقي فقلب زايد جنب الربوة

    NABAJ logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك تسكن ف كمبوند خدمي راقي فقلب زايد جنب الربوة

    NABAJ logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك تسكن ف كمبوند خدمي راقي فقلب زايد جنب الربوة

    NABAJ logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك تسكن ف كمبوند خدمي راقي فقلب زايد جنب الربوة

    NABAJ logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك تسكن ف كمبوند خدمي راقي فقلب زايد جنب الربوة

    NABAJ logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك تسكن ف كمبوند خدمي راقي فقلب زايد جنب الربوة

    NABAJ logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك تسكن ف كمبوند خدمي راقي فقلب زايد جنب الربوة

    متصدر

    NABAJ logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك تسكن ف كمبوند خدمي راقي فقلب زايد جنب الربوة

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 2, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع