عقارات للبيع في القاهرة بـ 900 ألف جنيه, صفحة 36

1,210 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٨٤٥٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشروق على طريق السويس تشطيب عالي

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري ب 750 ألف شقه 3 غرف دبل فيو فى ديجويا

    Falcon for Real Estate logo image

    دى جويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري بالقسط علي12سنه في العاصمة

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة (3غرفة+3حمام)استلام فوري بالقسط في العاصمة

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون بسعر قديم ولوكيشن مميز بفيو بحري قسط ع 15سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    225م 4غرف فيو مفتوح ع الجولف 4غرف تقسيط علي 15ســـ

    Falcon for Real Estate logo image

4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بسعر مميز " بحري صريح "فى الباتيو سولا

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    225م فيلا 5%م فيو خرافي+لوكيشن عالمي+اسهل خطه سداد

    Falcon for Real Estate logo image

4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه من سوديك مقدم 450 ألف قسط 10س- كاش 18م

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    VIP villa landscape view+prime location+low price

    Falcon for Real Estate logo image

4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه ف كمبوند سراي استلام فوري ع طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب مميز- استلام فوري - بموقع متميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غ استام فوري و متشطبه بالكامل في سوديك ايست

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غ استلام فوري و متشطبه بالكامل بجوار سوان ليك

    Falcon for Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٥٥٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم10 % شقه(126م) بفيو خرافى على اللاند سكيب

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3غرف قسط ربع سنوى 277ألف أوكاش9.000.000

    Property Hills... logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بنصف الثمن استلام فوري متشطب بالعاصمة

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 ادوار متشطبه بخصم64%للكاش بجوار سوديك ايست

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٨٨٬٢٥٠ جنيه

    استلام فوري-شقه متشطبه بالكامل-تقسيط يصل ل10سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو بحري علي landscape متشطبة اقساط 15 سنه-تالالا

    Falcon for Real Estate logo image

    كليوباترا بالاس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في كمبوند سراي باقل سعر في الماركت

    Falcon for Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين من سيتي ايدج بسعر اللونش الافتتاحي

    Falcon for Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٦٨ متر مربع

    ٧٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٥٥٬٦٥٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري بجوار مدينتي باقساط لحد11س

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٧٤٬١٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري و متشطبه بالكامل في ال R5

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غ متشطبه بجوار سوديك ايست باقساط علي 15 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٬٥٧٠ جنيه/متر مربع