عقارات للبيع في القاهرة بـ 900 ألف جنيه, صفحة 33

1,210 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ( بالتكيفات+المطبخ ) بالقسط امام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 124م / تشطيب الترا سوبر لوكس / فى طلاله

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬١٥٠ جنيه

    شقه استلام فوري ف قلب المستقبل بجوار مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ٤٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٤٢٬٩٧٠ جنيه

    شقه 142م بحري فيو landscape وبرايم لوكيشن بالتفسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 216م واخد فيو VIP بحري و prime location

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٣٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2غ متشطبه بجوار سوديك ايست باقساط علي 15 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين من سيتي ايدج بسعر اللونش الافتتاحي

    Falcon for Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٦٨ متر مربع

    ٧٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة145م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف الشروق امام مدينتي ع طريق السويس متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 50% واقل مقدم شقة للبيع ( 166م ) فى تاج سيتى

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بالكامل ع الجولف في سيتي جيت

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ١٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو club شقة كورنر اقساط علي 12 سنه في سراي

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه VIP دابل فيو امام مطار القاهرة بمقدم 750 الف

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 650 الف شقه ع طريق السويس و بجوار المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 500,000 + قسط المتبقي ع 15 سنه شقه 150م

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    دى جويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 500,000 فقط شقه 150م + قسط المتبقي ع 15 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري بـخصم 35% ! كورنر + حديقة بجوار الرحاب

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جاهزه للاستلام بمقدم 10% فيو لاند سكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٣٣٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم مفتاح شقتك جاهزه عالفرش قسط 3شهور 430K

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مستقلة بسعر شقة فى كمبوند سراى

    Step One Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (تشطيب كامل)بمقدم 610 الف وقسطفي الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٬٩١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري علي واجهتين فيو علي النهر الاخضر بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٦٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٤٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فندقية تحت ادارة كونكورد بمقدم 450 الف

    متصدر

    GCR Developments logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٦٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 108م بجاردن بالتجمع بمقدم 5% واقساط علي 8 سنين

    متصدر

    GCR Developments logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع