عقارات للبيع في القاهرة بـ 850 ألف جنيه, صفحة 34

1,118 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن كبيرة قسط ربع سنوي548ألف اوكاش18.500م

    Property Hills... logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن كبيرة قسط ربع سنوي548ألف اوكاش18.500م

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاZ لقطه بمقدم 1.7M وقسط 480K بسعر مميز ف التجمع

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن كبيرة قسط ربع سنوي548ألف اوكاش18.500م

    Property Hills... logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاZ لقطه بمقدم 1.7M وقسط 480K بسعر مميز ف التجمع

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٤٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن كبيرة قسط ربع سنوي548ألف اوكاش18.500م

    Property Hills... logo image

    ايفر نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاZ لقطه بمقدم 1.7M وقسط 480K بسعر مميز ف التجمع

    كمبوند كابيتال جاردنز, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاZ لقطه بمقدم 1.7M وقسط 480K بسعر مميز ف التجمع

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاZ لقطه بمقدم 1.7M وقسط 480K بسعر مميز ف التجمع

4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاZ لقطه بمقدم 1.7M وقسط 480K بسعر مميز ف التجمع

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاZ لقطه بمقدم 1.7M وقسط 480K بسعر مميز ف التجمع

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى قرب AUC قسط كوارتر 850 ألف-11م كاش

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى قرب AUC قسط كوارتر 850 ألف-11م كاش

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى قرب AUC قسط كوارتر 850 ألف-11م كاش

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    دوبلكس

    ٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري للبيع بآحسـن سعر في ديـستريكت 5

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٣٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 740 الف فقط و اقساط 12 سنه شقه امام المطار

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٩٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٦٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة فوري بـ27 مليون كاش او قسط 563 الف شهري

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٥٥٬٦٥٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري بجوار مدينتي باقساط لحد11س

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بانوراما فيو فى الباتيو لافيستا بجوار مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر واستلام فورى شقة للبيع فى اميز لوكيشين

    Step One Real Estate logo image

    ديجويا 3 العاصمة الجديدة, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١١ متر مربع

    ٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم770 الف شقة للبيع على طريق السويس مباشرة

    Step One Real Estate logo image

1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٩٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه في هليوبوليس الجديده بخصم 64% .

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٧٤٬١٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فوري و متشطبه بالكامل في ال R5

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 500الف شقة للبيع 115م امام بوابه مطار القاهرة

    Step One Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع