عقارات للبيع في القاهرة بـ 4 مليون جنيه, صفحة 448

11,405 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز يطل على اللاجون استلام ٢٠٢٧

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٧٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس كامل التشطيب نصف مفروش مع حديقة

    Country For Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة متشطبة بالكامل (5غرف) خلف AUC التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٤ متر مربع

    ٦٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠١ جنيه

    تاون هاوس استلام شهر9 بمرحله (Elect) بمقدم مميز

    Momentum logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٩ متر مربع

    ٥٨٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقه مفروشه بالكامل بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٧٨٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في التجمع

    The Polygon logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالكامل 310 متر بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١١٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في جرين سكوير بمدينة المستقبل

    Aqarpedia For Resale logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٤٤٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقساط استلام 2027 في ليك فيو ريزيدنس 2

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٧٦٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية فيلا مستقلة بالم هيلز سعر مميز

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٨٩٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٥٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر في أحسن مواقع سراي

    The Polygon logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٧٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٩٬٣٠١٬٥٠٨ جنيه

    دوبلكس ارضي بحديقة بفيو مفتوح في تلال إيست

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٣٩٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقساط في ليك فيو 2 تطل على البحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيليت | فيلا مستقلة | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٤٤٨ متر مربع

    ١٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للسكن في مدينتي شقة 133 متر للبيع فيb11

    MA Ville logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا كورنر بالشروق فوري من لافيستا بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٨ متر مربع

    ٧٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر بنتهاوس 3غرف برايم لوكيشن بأميز موقع

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفيو مميز استلام فورى متشطبة بسعر لقطة

    Brokers Hub logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ريسيل 4غرف برايم لوكيشن بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٣٦٬١٠٠ جنيه

    شقة أرضي كورنر بجاردن كبيرة وفيو على البسين

    The Polygon logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٤٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمنطقة التامنة عمارات ارقي مناطق مدينة

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬١٥٧٬٤٠٩ جنيه

    شقة مريحة و صغيرة ارضي بجاردن

    The Polygon logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١١٣٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرف في تاچ سيتي نصف تشطيب استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٥٠٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحدائق العاصمه 90م الاعلان ال 14

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٨٨٨ جنيه/متر مربع