عقارات للبيع في القاهرة بـ 2 مليون جنيه, صفحة 55

2,830 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقه استلام فورى تطل على المساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اكزاكتف, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٤٩٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ب2,000,000 تعاقد فاخره بأجمد فيو ولوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر غرف فندقية داخل كومبوند خدمة كاملة

    Crafters Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في غرب الجولف ليها حديقة خاصة

    شركة البحيري جروب logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز 144م مفروشة في ليك فيو ريزيدنس

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن للبيع فيو دايركت علي الاجون

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جداً - فيو رائع - سعر لقطة باقل مقدم

    Edge Real Estates logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3غرف استلام فوري برايم لوكيشن في سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣١٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر للبيع في سعادة– إطلالة على البحيرة

    Beltone logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٩٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في بالم هيلز نيو كايرو تقسيط علي 9 سنين

    متصدر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ف كمبوند sarai باقل من نصف السعر

    متصدر

    Closer logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٬٦٥٨٬٥٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه من بالم هيلز بمقدم3مليون او كاش 22

    Property Hills... logo image

    97 هيلز, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٢ متر مربع

    ١١٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة استلام فوري في جايد

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر شقة تشطيب كامل موقع مميز ٣ غرف نوم

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن عاللاجون مباشرة ريسيل/تقسيط ماونتن فيو

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    حجز وتعاقد اخر دوبلكس للبيع ف تاج سيتي قسط ع 12سنه

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لامتلاك فيلا سكنيه مدينتى 4 غرف ع اكبر جاردن

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٥ متر مربع

    ١٠١٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس(242م)بأجمد فيو مفتوح ع لاندسكيب,تشطيب راقي

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٢ متر مربع

    ٧٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٬٦٥٨٬٥٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه من بالم هيلز بمقدم3مليون او كاش 22

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٢ متر مربع

    ١١٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب كلاسيك ب فيو روعه

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٩٥٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالمطبخ والاجهزه لقطه في ريجينس بارك

    Spade consultancy logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر تحفة تاون هاوس في موقع متميز إستلام فوري

    Edge Real Estates logo image

3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس علوى تشطيب كامل فى مكان مميز في الشويفات

    New Avenue Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لا تتكرر شقه167م استلام فوري في المعادي فيو

    Z Investments For Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣١٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في هايد بارك سنترال وباقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٤٬٩٠٥ جنيه/متر مربع