عقارات للبيع في القاهرة بـ مليون و نصف جنيه, صفحة 73

1,915 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند امام الجامعة الامريكية مقدم10%

    Egypt Best Properties logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ارقى كمبوند -لوكيشن مميز و بأرخص سعر

    Right Direction logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ٩١٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو واسع على لاندسكيب بأرخص سعر في الماركت

    Right Direction logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 143 متر مقدم واقساط اوبن فيو باقل سعر

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٦١١٬١٢٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب استلام فوري في لاڤيستا سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ١٢٥٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس للبيع لوكيشن وسعر مميز

    Right Direction logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٩٬٢٩٧٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس موقع متميز وفيو بحري في كمبوند سعادة

    Right Direction logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣١٥ متر مربع

    ٦١٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مدينتي فيلا توين هاوس بسعر لقطه

    East House logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٧٢٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بالفرش تشطيبات راقية يافضل سعر في فيليت

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مستقله بدون تشطيب علي فيو وايد جاردن

    East House logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٣ متر مربع

    ١٠٣٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو جاردن فيو متشطب بالكامل وبأرخص سعر

    Right Direction logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٧٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٥٠٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع مميز يطل على اللاندسكيب لا فيستا

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٥٦٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 490 متر استلام فوري مقدم واقساط ميفيدا

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٤٩٠ متر مربع

    ١١٢٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز امام الجامعة الامريكية تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ١٣٥٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم و لوكيشن مميز-شقة متشطبة بالكامل

    Right Direction logo image

2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوكيشن مميز-فيو لاجون بأرخص سعر في الماركت

    Right Direction logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بأرخص سعر في الماركت لوكيشن مميز وبحري

    Right Direction logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع – التجمع الأول | موقع راقٍ

    Eastmark logo image

    شارع ام كلثوم, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٣٠٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند Eleven امام الجامعة الامريكية

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    سطح

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف بأقل سعر في الماركت لوكيشن مميز جدا بحري

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في اميز موقع

    The Polygon logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٤٨٥ متر مربع

    ١٠٧٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم و لوكيشن مميز-شقة للبيع في تاج سلطان

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٠٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع امام الجامعة الامريكية استلام فورى تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم و لوكيشن مميز-شقة للبيع متشطبة بالكامل

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بلوكيشن مميز بأرخص سعر في الماركت فيو بحري

    Right Direction logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع