عقارات للبيع في بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل بـ 2 مليون جنيه, صفحة 10

274 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٥٥٥٬٦٥٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري بجوار مدينتي باقساط لحد11س

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وبارخص سعر ستوديو استلام فوري للبيع في بلوم فيلدز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة 76م جاهز للاستلام في بلومفيلد بسعر مميز

    Realpals Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو 1 غرفة جاهز للاستلام في بلوم فيلد

    Realpals Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٤٨٬٥٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة 76م تشطيب كامل بحري في بلومفيلدز

    Realpals Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٠٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بلووم فيلدز شقة 76م جاهزة موقع مميز نصف تشطيب

    LEVERAGE logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٤٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٥٥٬٦٥٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري بجوار مدينتي باقساط لحد11س

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري سكاي دوبلكس بجوار مدينتي و قسط لحد 11 س

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام موقع مميز في مستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ططوير مصر-بلومفيلز-شقه غرفه1-نصف تشطيب

    Premises logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧١٩٬٤٧٢ جنيه

    شقة جاهزة للسكن نصف تشطيب للبيع في بلومفيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٦٦٬٠٠٠ جنيه

    استوديو جاهز للسكن اتجاه بحري بمقدم

    New Avenue Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٦٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بافضل سعر بكمبوند بلوم فيلدز

    Gold Routes logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بافضل سعر بكمبوند بلوم فيلد

    Gold Routes logo image

استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٥٥٬٨٤٤ جنيه

    ستوديو 70م استلام فوري مرحلة Clusters

    Mrkt Shake logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة – Bloomfields Terraces | شقة 125 م بحري

    Realtors logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بفيو بحري جاهز للسكن للبيع في بلومفيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه (74) متر للبيع في كومباوند بلوم فيلدز ((فوري))

    Realpals Real Estate logo image

1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٢٩٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٦٧٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر الماركت شقة للبيع ( 76 م) مع جراج مدفوع

    Realpals Real Estate logo image

1

    2

    ٧٦ متر مربع

    ٢٩٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر الماركت شقة للبيع ( 75 م) مع جراج مدفوع

    Realpals Real Estate logo image

1

    2

    ٧٦ متر مربع

    ٢١٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه(غرفتين)في بلوم فيلدز مقدم ( 2,160,000 )بالجراج

    Realpals Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في Bloomfields

    Beltone logo image

استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فرصة مميزة في Bloomfields مستقبل سيتي 127متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوم فيلدز - استلام فورى - فيو جاردن بحرى

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Luxury Living داخل كمبوند بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٤١٦ جنيه/متر مربع