عقارات للبيع في بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل بـ 2 مليون جنيه, صفحة 3

274 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوم فيلدز-مرحله كلاسترز -160 متر- استلام فورى

    Zein for real estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة سكنية راقية استلام فوري في كمبوند بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة (لقطة) في بلوم فيلدز مرحلة كلاسترز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 161 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز -240 متر -مرحله كلاسترز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز -240 متر -مرحله كلاسترز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز --76 متر --فيو جاردن

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر دوبلكس في كمبوند بلوم فيلدز 300 متر

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند بلوم فيلدز -فيو جاردن -فيو وتر سيتى نافورة

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في كمبوند Bloomfields مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٤٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوم فيلدز-فيو وتر سيتى نافورة -مرحله كلاسترز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوم فيلدز-240 متر -فيو جاردن كامل-مرحله كلاسترز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    240 متر - كمبوند بلوم فيلدز - استلام فورى

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في كمبوند بلوم فيلدز-المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه ارضي في كمبوند بلوم فيلدز 168م

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في كمبوند بلوم فيلدز-المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 150 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 167 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوم فيلدز-240 متر -فيو جاردن كامل-مرحله كلاسترز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر دوبلكس في كمبوند بلوم فيلدز 300 متر

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في كمبوند بلوم فيلدز-المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في Bloomfields مدينة المستقبل 76 متر

    Zein for real estate logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر دوبلكس في كمبوند بلوم فيلدز 300 متر

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع